• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak stáhnout z webu doplněk
#8
Díky všem za odpověď. Nový repozitář se mi už podařilo naistalovat a doplněk SKYLINK LIVE tam je. Problém byl v tom, že jsem měl flešku zastrčenou v TV a ne v té čínské krabičce :o Seš na hlavu Nyní už mi SKYLINK jde, ale jsou tam jen 2 možnosti : ARCHIV a KNIHOVNA. Živé vysílání LIVE nejde, protože to vždy napíše : "Soubor m3u se nepodařilo vytvořit". Zkoušel jsem všelijaké varianty nastavení systému, ale je to stále stejné. Prosím o radu, jak to zařídit, aby se ten soubor m3u vytvořil.

(28.3.2020, 22:16)vortata Napsal(a): Díky všem za odpověď. Nový repozitář se mi už podařilo naistalovat a doplněk SKYLINK LIVE tam je. Problém byl v tom, že jsem měl flešku zastrčenou v TV a ne v té čínské krabičce :o Seš na hlavu Nyní už mi SKYLINK jde, ale jsou tam jen 2 možnosti : ARCHIV a KNIHOVNA. Živé vysílání LIVE nejde, protože to vždy napíše : "Soubor m3u se nepodařilo vytvořit". Zkoušel jsem všelijaké varianty nastavení systému ( volba vytvoření m3u je zapnuta), ale je to stále stejné. Prosím o radu, jak to zařídit, aby se ten soubor m3u vytvořil.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Jak stáhnout z webu doplněk - od vortata - 26.3.2020, 18:53
RE: Jak stáhnout z webu doplněk - od meda - 26.3.2020, 19:11
RE: Jak stáhnout z webu doplněk - od vortata - 28.3.2020, 22:16
RE: Jak stáhnout z webu doplněk - od meda - 29.3.2020, 12:30
RE: Jak stáhnout z webu doplněk - od jkmh - 21.10.2020, 21:36
Jak stáhnout z webu doplněk - od Saros - 30.12.2020, 13:56

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)