• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 22 Hlas(ů) - 2.36 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DŮLEŽITÉ - vyjádření k výpadku od 19.4. a následné směřování fóra
#16
1) na starom repozitari som nevypol plugin, netusim preco tam dodnes nieje nova verzia pluginu. Na ten repozitar nemam dosah a vsetko je na githube, kde neviem zakazat niekomu pristup ak je verejny
2) ked sa v xbmc-kodi.cz objavila nova verzia a plugin zacal vyzivat ludi k updatu, tak web spadol. 
3) ked som sa dozvedel, ze forum ma k dispozicii 7PHP procesov na cely web, tak som hned chcel prispiet na novy hosting, naco ste sa s wombatom dohodli, ze repozitar date k nemu na jeho VPSku. 
4) ani odtial to stale neslo a tak ked uz bol jediny zdroj pre update stale dole viac ako 24hod, tak som poprosil wombata o script, ze docasne spravim repozitar na NAKLONOVANÝ-SLOVENSKÝ-REPOZITÁŘ a do pluginu som nahodil videonavod na instalaciu jedineho funkcneho repozitara s updatom pre SC.
5) wombat potom spravil nejaky update xbmc-kodi.cz repozitaru, aby sa stahovali pluginy NAKLONOVANÝ-SLOVENSKÝ-REPOZITÁŘ a aby sa odlahcilo forum, ktore stale bezalo na 7 PHP procesoch. 
6) neskor ked uz boli od hostingu navysene zdroje pre forum som odmietol zrusit repozitar na NAKLONOVANÝ-SLOVENSKÝ-REPOZITÁŘ lebo ak by som potreboval vydat novu opravnu verziu SC, tak je forum znova dola do par minut od vydania updatu. 
7) ANO zneuzil som wombatov script na vygenerovanie repozitara. 
8) na ziadost wombata som zmazal z repozitara NAKLONOVANÝ-SLOVENSKÝ-REPOZITÁŘ vsetky pluginy okrem tych, ktore su potrebne pre instalaciu SC a to z toho dovodu, ze sa bojim dalsieho vypadku v pripade nejakeho updatu.

Nerobim to pre prachy, tak ako som uz vela krat pisal. Som asi chory, ze robim veci zadarmo pre ludi na ukor mojej rodiny. 
webshare.cz a ani NEPODPOROVANÝ-SLOVENSKÝ-HOSTING nemaju somnou nic spolocne ak neratam plugin. To, ze si niekto mysli ze to tak je, tak je to jeho nazor a ja mu ho nemam potrebu vyvratit. Ak by som chcel zarabat, tak to riesim uplne inak a do uloziska by som neinvestoval peniaze. 
niesom urazeny, som len smutny z toho, ze sa clovek snazi a nakoniec niekto napise, ze som .... no tak nic ... zivot ide dalej. Plugin ludom zacina znova fungovat a snad budu ludia aj nadalej spokojny.
Citajte jak se spravne ptat!
Tvorca doplnku 
Stream Cinema CS & SK.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: DŮLEŽITÉ - vyjádření k výpadku od 19.4. a následné směřování fóra - od BBaron - 21.4.2020, 23:16

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)