• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 22 Hlas(ů) - 2.36 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DŮLEŽITÉ - vyjádření k výpadku od 19.4. a následné směřování fóra
(07.5.2020, 20:40)ted Napsal(a):
(05.5.2020, 23:30)bsexy Napsal(a): Tak práve jsem s velkou slávou konecne rozchodil KODI na mém apple TV a po nainstalování doplnku Stream Cinema z nového repozitáře od @BBaron: jsem zjistil, že už nepodporuje Webshare ale jen NEPODPOROVANÝ-SLOVENSKÝ-HOSTING.
Takže se můžu jít se svým předplatným na webshare leda tak klouzat.
Tak to celé dospělo tam kam to na začátku lehce naznačoval @XBMC-Kodi: 
Nemam nic proti tomu že si developer přetáhnul doplněk do vlastního repozitáře, je to jeho věc. Jen se mi teď už těžko bude věřit jeho tvrzení že je nezávislý na novém úložišti NEPODPOROVANÝ-SLOVENSKÝ-HOSTING a že tam nebyla finanční zainteresovanost. Myslím, že těch lidí, kteří si na Webshare předplatili VIP členství právě kvůli tomuto doplňku bude více.
Za mě je to dost smutný konec, kde to nakonec odnese uživatel. Snad se najde někdo jiný, kdo to pro webshare udělá znovu. Koneckonců i samotný Webshare by na tom měl mít zájem :)

Jo jo, dopadl jsem stejně. Poté co jsem pracně rozchodil Kodi na settop boxu jsem se akorát dočetl jen hlášku o nepodporovaném WS.
Je to lumpárna p.BBarona,věděl to již dříve,proto ty výpadky a poškození webschare, získání určitých dat!! Sprostě přetáhnout ovečky na NEPODPOROVANÝ-SLOVENSKÝ-HOSTING,odstřihnul webschare bez upozornění! Dobře věděl,že není udělaný plugin!!Jen lže,že vše dělá zadarmo!Na svém foru maže příspěvky a rozdává banány!Slušnost je mu cizí!Autor archív premium cz sk za ten update nemohl,tak poslední update slíbil zdarma.P. BBaron,by jse měl všem omluvit za tu lumpárnu a vrátit vše do původního stavu!!! Nemohu podporovat tuto lumpárnu,registraci na hosting kra! Nedoporučuji se na jeho forum a kra registrovat!Nepodporovat jeho lumpárnu!!
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: DŮLEŽITÉ - vyjádření k výpadku od 19.4. a následné směřování fóra - od amper - 07.5.2020, 22:47

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)