• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Resume...
#1
Tak si to shrňme.

Na fórum jsme se přihlásil poprvé před Vánoci 2018, kroutím si tady tedy už 18 měsíc. Skoro tak dlouho jako vojna za mého mládí (i když já jsem na ní byl jen měsíců 12). Online jsem tu podle evidence vysedával v kuse 2 měsíce a 4 dny. To je samozřejmě nic neříkjící informace, protože jsem rozhodně ty dva měsíce a kus na fórum soustavně nečučel... Co je ale jisté, že těch 1947 příspěvků jsem skutečně napsal vlastní rukou a (to se musím pochlubit) v drtivé většině to nebyly otázky, ale odpovědi či návody. To si jen rekapituluji, abych se alespoň vnitřně ujistil, že jsem snad byl fóru a lidem na něm trochu užitečný. Však jste mi také udělili 293 pozitivních hodnocení + 1 neutrální. Mimochodem dodneška nevím, jaký význam a účel to neutrální hodnocení má.

Odcházím (já to vlastně ještě nenapsal, ale k tomu se dostanu v závěru) od rozdělané práce. Většina toho, čím jsem se tu zabýval, není dokončena. Ale protože to není nic tak životně důležité, jako je třeba možnost přehrávání filmů a seriálů z Webshare 1, zas tak velká škoda to nebude. Ne, není to jen pouhé gesto plynoucí z reakce na současnou situaci (k tomu se ještě dostanu), prostě jsme tak nějak usoudil, že bude lepší čas, který jsem tu strávil, prožít jinak. Ne lépe, ne méně zbytečně, prostě jinak. Neznamená to, že na fórum už nezavítám (budu-li tu možnost ještě mít). Ale nečekejte od mne žádnou aktivní účast. Přečtu si co je nového, kdo zase koho urazil či pomluvil, a když budu cítit, že je to nezbytné, třeba se i k něčemu vyjádřím. Ale budou to už jen věci týkající se vlastního Kodi. Zrušil jsem možnost příjmu SZ (soukromých zpráv), takže je zbytečné byť je jen začít psát. Nebude je mi možné odeslat. Jestli někdo z vás má mou e-mailovou adresu, nepište mi prosím. Tedy pokud k tomu nebudete mít nějaký obecný důvod, v takovém případ vám (a velmi rád) odpovím. Rozhodně ale nehodlám odpovídat na otázky týkající se funkcí Kodi, skinu či programování addon. Opravdu! To by moje dnešní vyjádření ztratilo smysl.

A teď to poslední, pro někoho možná podstatné, na co čeká. V současné době prochází toto fórum a jeho komunita poměrně zásadním předělem (nechci napsat krizí, protože tak vážné to zase není). Takříkajíc se vyjasňují postoje a pozice, a to nejen k fóru, ale svým způsobem i k základním aspektům života této komunity. Ano, komunity, protože komunitou bezesporu jsme. Bohužel ale často jen formálně a bohužel pouze malá část z nás. Většina je na tomto fóru pouze z jednoho jediného důvodu. Že existuje addon, který umožňuje sledování filmů a seriálů, addon Stream-Cinema A to je pro to, abychom se stali skutečnými členy komunity málo. Ale to by samo o sobě ještě důvod k tomu odejít (či spíše vzdálit se) nebyl. Tím je to, že tu v poslední době byly překročeny jakési pomyslné hranice, do kterých je to jen diskuse, byť často vášnivá a většinou také nepochopená. Na to bych si ještě zvykl a vyrovnal se s tím. Ale když už začne jít do tuhého a někteří si spletou fórum zabývající se problematikou mediálního centra Kodi s kolbištěm, kde je dovoleno vše, tak u toho být nechci. Za normálních okolností bych vyzval administrátora, aby tomu učinil přítrž, ale právě v něj jsem ztratil důvěru absolutně. No a v takovém přípaě mi nezbývá, než se toho všeho raději neúčastnit.

Client
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Resume... - od Client - 04.5.2020, 0:43
RE: Resume... - od radoorech - 04.5.2020, 7:27
RE: Resume... - od matejekt - 04.5.2020, 9:30
RE: Resume... - od playman22 - 04.5.2020, 10:21
RE: Resume... - od BoroSK - 04.5.2020, 10:43
RE: Resume... - od XBMC-Kodi - 04.5.2020, 11:41
Resume... - od ptd2000cz - 04.5.2020, 11:59
RE: Resume... - od Rossi D - 04.5.2020, 12:13
RE: Resume... - od XBMC-Kodi - 04.5.2020, 12:38
RE: Resume... - od Client - 04.5.2020, 13:18
RE: Resume... - od Rossi D - 04.5.2020, 13:21
RE: Resume... - od XBMC-Kodi - 04.5.2020, 13:57
RE: Resume... - od otava5 - 05.5.2020, 19:37
RE: Resume... - od cufe - 07.5.2020, 22:46
RE: Resume... - od JimmyS - 22.6.2020, 7:55
Resume... - od Azazael - 22.6.2020, 18:27
RE: Resume... - od scheescha - 23.6.2020, 7:18

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)