• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Resume...
#14
Wink 
Jsem tady delší dobu, ale pouze jako pasivní člen (pozorovatel/laik), který kdysi kdesi (ani už nevím, jak to bylo) zjistil, že existuje nějaké KODI a v kody nějaké doplňky, skrze něž se dá prohlížet i filmy. Na základě návodů jsem dokázal rozchodit tytyo doplňky, zaplatit WS lidem, kteří mají 70 a více let pomohl tyto věci aktivovat, aby mohli koukat na televizi. Když to vše nějak přestalo fungovat a já se sem opět vrátil, koukám opět jako pozorovatel na tu celou žabo-myší válku v době koronavirové. Jenom jsem se nadechl, vydechl a pokrčil rameny a kroutím hlavou. Lidi, prosím vás neblbněte. Mohu se jen zeptat, zda si nějaké seznamy, databáze nebo něco, co navíc nejspíš není úplně košér, vezmete s sebou do hrobu (jak se říkává)? Víte, chci jen poukázet na to, že je to celé úplně směšné a zbytečné (říká člověk, který se na to kouká z povzdálí a má proto nadhled). Z životní zkušenosti vím, že tyto věci pouze zpětně mrzí.¨Lidé se mají spojovat a ne rozdělovat (tato doba nás to má spíš učit). Nerozumím zcela té problematice, utíká mi, co je pro chod toho, co normálně fungovalo, potřebné. Nevím, co ovlivňuje a proč nějaké fórum nějaké seznamy, repozitáře, umístění souborů, chápu jen to, že jste se pohádali a necháváte průjem, pardon průtok emocí, jako byste byli děti osamocené v dětské postýlce po probuzení a matka nebyla na příjmu. Jen tak to na mě působí. Možná to tak působí na více lidí, někteří se pouští do kritiky, někteří se snaží situaci uklidnit, někdo se naštve někdo se mstí. A proč? Co z toho budete mít, když říkáte, že z toho nic není a je to v nějaké šedé rovině? Pokud jsem principy pochopil správně, tak jediný, kdo něco inkasoval bylo nějaké úložiště, které nemá nic společného s KODI ani nějakým doplňkem, souvztažnosti mezi jednotlivými články tak zcela nechápu, jen vím, kam člověk poslal peníze dle návodů, aby tedy nějaké přehrávání fungovalo. O to víc tedy nějak nechápu, proč tento spor vůbec vznikl a probíhá, proč to někdo bere tak osobně?
Zkuste se prosím nad tím zamyslet, zkuste couvnouta jak se říkavalo u nás v práci, bežte za roh si naliskat nebo roztrhat občanky a jko chlapy, kteří si to vyříkali, si podejte ruce a zkuste fungovat dál. Nejste přece zákeřné ženské, které se na sebe usmějí a bodnou si do zad kudlu (nic proti babám, žiju s jednou velmi šťastně). Omlouvám se případně, pokud se pro vás jedná o OT. Promluvte si za týden zkuste se domluvit, bez emocí jako chlapi (fakt to pomáhá a máme ten dar to rozdýchat a mávnout nad tím rukou, nejde o život). Díky vám!
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Resume... - od Client - 04.5.2020, 0:43
RE: Resume... - od radoorech - 04.5.2020, 7:27
RE: Resume... - od matejekt - 04.5.2020, 9:30
RE: Resume... - od playman22 - 04.5.2020, 10:21
RE: Resume... - od BoroSK - 04.5.2020, 10:43
RE: Resume... - od XBMC-Kodi - 04.5.2020, 11:41
Resume... - od ptd2000cz - 04.5.2020, 11:59
RE: Resume... - od Rossi D - 04.5.2020, 12:13
RE: Resume... - od XBMC-Kodi - 04.5.2020, 12:38
RE: Resume... - od Client - 04.5.2020, 13:18
RE: Resume... - od Rossi D - 04.5.2020, 13:21
RE: Resume... - od XBMC-Kodi - 04.5.2020, 13:57
RE: Resume... - od otava5 - 05.5.2020, 19:37
RE: Resume... - od cufe - 07.5.2020, 22:46
RE: Resume... - od JimmyS - 22.6.2020, 7:55
Resume... - od Azazael - 22.6.2020, 18:27
RE: Resume... - od scheescha - 23.6.2020, 7:18

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)