• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poslední pozice přehrávaní filmu v kodi
#3
Prehravám ze STB android 7.1) na tv přes HDMI kabel verze kodi 18.7 laila., když jsem psal tento příspěvek tak jsem měl verzi kodi 18.1 teď jsem kodi aktualizoval na verzi 18.7 ale problém stále přetrvává většinu filmů mám v knihovně přes sosáče když film stopnu tak je ještě vše ok ale jak se vrátím o stránku zpět tak je sice zobrazeno že je film rozkoukaný i v knihovně se ukáže v nedokoukanych filmů, ale vždy se film přehraje od začátku. Film se přehraje od poslední pozice jen pokud nejdu o stránku zpět. Zkoušel jsem sledovat i přes položku video soubory místo v knihovně,ale výsledek stejný vyzkoušel jsem různé nastavení v kodi ale nic nepomohlo nevím kde může být chyba StB používám i na sledování TV od mého poskytovatele a tam se bez jakýchkoliv problémů posledni pozici přehraje.Předem děkuji za odpověď (pozn.: když jsem sledoval pořad ze seznamu.cz přímo v jejich doplňku tak poslední pozice fungovala ale v knihovně ani v souborech nefunguje a občas ani v jejich doplňku nějaký pořad či film nefunguje ).
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Poslední pozice přehrávaní filmu v kodi - od Flekoun - 30.5.2020, 2:16

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)