• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Power ON na dálkovém ovladači
#7
Děkuji všem, kteří se pokoušejí vyřešit problém.

@delfin-chikago:  
    Aliexpress jsem propátral, dokonce jsem nakoupil několik podobných dálkáčů. Bohužel to, že je dálkáč podobný, nezaručuje funkčnost. Číňan si prostě dělá co chce...Jeden mi docela dobře funguje, jenom power ON je na tlačítku "0" a naopak. Jsem rád, že jsme měli podobné myšlenkové pochody. Nápad s RELÉ v současnosti používám. Použil jsem releový modul pro arduino.

@packy1
HDMI CEC samozřejmně používám. Jen se mi nikdy nepodařilo BOX zapnout. Opačně to funguje dobře. Mám televize SAMSUNG a PHILIPS. Dalším krokem je učící DO. Už jsem ho objednal asi za 3USD. Díky za pošťouchnutí. Bohužel, jak píše matchboxx, všechna učící DO mají zbytečně moc tlačítek a tak předpokládám, že mě s tím ta moje vyžene...

@JiRo
docela jsi mě překvapil s tím, že je kód pro power ON v config.ini. Myslel jsem, že je někde"natvrdo" zapsán v bootloaderu. Celé dopoledne si s tím hraju, a nejsem schopen se ke konfig.ini v původní android partition dostat. Do androidu v6.0 se nemohu dostat pomocí SSHelper protože není kompatibilní s mým zařízením. Nejsem tak zdatný v Linux, abych si přimountoval android partition pod CoreElec a podíval se po config.ini. Kódy tlačítek, dle návodu ve fóru Coreelec, jsem schopen přečíst. Pokud by jsi byl ochotný sesmolit jakýsi návod step-by-step, bylo by ti asi vděčno více uživatelů. Zatím díky za náměty.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Power ON na dálkovém ovladači - od Cinda - 06.8.2020, 17:08
RE: Power ON na dálkovém ovladači - od Cinda - 07.8.2020, 15:51
Power ON na dálkovém ovladači - od Cinda - 07.8.2020, 20:07
Power ON na dálkovém ovladači - od Cinda - 17.8.2020, 13:27

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)