• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem - Zdielane adresare z PC Windows do Kodi 18.7 (Android tv box)
#12
@Milos999 No, já zase takový odborník na W10 nejsem, nicméně z toho, co jsem se při různých aktualizacích W10 dočetl, tak přístup ke sdíleným samba zdrojům na W10, které mají uživatele bez hesla, může být problémem. Tohle řešit neumím, resp. jsem se o to ani nikdy nesnažil. Ale zběžný náhled do google ukazuje, že by to nějak jít mohlo, ale rozhodně to není nic standardního, tak to moc nedoporučuji.

Já vždy zásadně heslo u svých Windows účtů (mám jak Pro tak Home) používám a pokud někdy chci přihlašování do systému bez nutnosti to heslo pokaždé znova zadávat, tak to řeším tím, že si nastavím automatické přihlašování. Takže jediné, co ti můžu poradit je zkusit změnit účet bez hesla na účet s heslem, zadat jméno účtu a heslo v Kodi do nového síťového umístění a pak by to snad mohlo jít. Ale pozor. Takto dodatečně jsem heslo k účtu nikdy nepřidával, a co nemám sám vyzkoušené, to negarantuji.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Problem - Zdielane adresare z PC Windows do Kodi 18.7 (Android tv box) - od JiRo - 15.9.2020, 15:52

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)