• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
50+ (a nejen oni), sportujete ? Udržujete se nějak v kondici i když to bolí ?
#4
@meda: Neflákej to, budeš si to vyčítat ... napravovat to je s každým dnem těžší a těžší, to mi věř ... Jak píši, je to jen o pevné vůli a i to malé vítězství v jejím uplatnění je super i když je to jen pro Tvůj vnitřní pocit (a o ten v přibývajících letech jde).

@JiRo: Jak je vidět, bereš to docela zodpovědně v rámci možností, fotografie - nádherné místo  Thumbup Jsem rád, že e-šidítko bereš tak jak bereš ... jelikož jsem byl těžký zastánce klasiky, proto zřejmě nyní tak "studově" trpím, neb přesně vím co si o mě okolní projíždějící myslí  1 Možná by si ti ortodoxní cyklisté měli uvědomit (stejně jako já) , že občas jiná varianta prostě není pokud si na to sedlo chci vylézt a jezdit. To ježdění na éčku stejně  není zadarmo, co vložíš do pedálů tak kolo jede - bez šlapání to opravdu nejede, babeta to rozhodně není  1 Musím se pochlubit, při vyjížďce pod 40km nejdu a trvá to cca hoďku a půl. Světe div se, následně se vrhnu normálně do práce a pracuji až do pozdní noci bez klesající hlavy  1 4
S905X 2/3 → CE 20 \ RPi4 → LE 19 \ HTPCLE 18 \ NAS Synology DS212J/DS220+ \ Vero 4K+ → OSMC 19
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: 50+ (a nejen oni), sportujete ? Udržujete se nějak v kondici i když to bolí ? - od Rossi D - 08.9.2022, 12:01

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)