• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVHeadend a RPI s TV HAT
#7
(05.1.2023, 11:11)JiRo Napsal(a): A jak to nastavit? Použij kurzorové klávesy

No sláva se dostavila, mě nenapadlo že musím řádek vypnout abych měl možnost regulace. Zkoušel jsem +/- pageup, pagedown, šipky... Dokonce mě napadlo najít ten soubor se zápisem a tam to dopsat, ale nepustilo mě to do něj.

Tak že 50% vyřešeno, díky za podrobný popis, jinak je to LibreElec, nahrával jsem novou pam.kartu přes NOOBS.
Jinak ta stará pamětovka byla tak zanešená, že při zasunutí do PC s windows jsem se opět nestačil divit. Plné koše svinstva, kdybych neměl program Active Partion directory a nepodíval se tam, tak sem se nic krom toho, že funguje půl počítače, ničeho nevšiml. Naco je ten Defendr v těch windows? Na co je Malwarebytes? Vyzkoušel jsem onehdá celou přední desítku, Eset, Kašpersky, konče Pandou a žádnej nic. Jeden jedinej je Comodo, ten alespoň zjitil že se něco dělo. Používám ho do teď. System volume informacion je už léta čistej, to se divím. Eset měl donedávna napsáno na stránkách že jedinej umi identifikovat virus v Biosu. Tenhle rok sem se tam díval a už toto rčení sem tam nenašel.

A jak si přivedeš škodlivý program do PC vyjma připojení přes prohlížeč? Instalací programu o kterém dlouho nevíš že škodí a zazálohuješ si ho. Na takovou instalaci nemusí bejt instalatétr idiot. Jinak složka u programu se jménem Crack, v ní *.txt s key a názvem, e-mail a pod. Málo koho by napadlo že je to lest, a bingo...

Ještě jeden příklad. Mám IDE pro Arduino, to je program který je rozlezlý po celém počítači, kam se podíváš. Náhodou jsem se podíval do nějakého logu a tam bylo něco o instalaci firmware. Legálně nelze nic vypnout, akorát pozastavit IP adresy co půjdou přes firewal. Teď si kladu otázku jestli to ten program neobejde, třeba přes windows kanál...
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
TVHeadend a RPI s TV HAT - od FullDog - 03.1.2023, 4:39
RE: TVHeadend a RPI s TV HAT - od JiRo - 03.1.2023, 11:12
RE: TVHeadend a RPI s TV HAT - od FullDog - 04.1.2023, 1:08
RE: TVHeadend a RPI s TV HAT - od JiRo - 04.1.2023, 1:43
RE: TVHeadend a RPI s TV HAT - od FullDog - 05.1.2023, 10:05
RE: TVHeadend a RPI s TV HAT - od JiRo - 05.1.2023, 11:11
RE: TVHeadend a RPI s TV HAT - od FullDog - 08.1.2023, 4:55
RE: TVHeadend a RPI s TV HAT - od JiRo - 08.1.2023, 18:32
RE: TVHeadend a RPI s TV HAT - od FullDog - 10.1.2023, 1:15
RE: TVHeadend a RPI s TV HAT - od JiRo - 10.1.2023, 1:47
RE: TVHeadend a RPI s TV HAT - od meda - 08.1.2023, 11:49

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)