• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Verze 20, 19, 18 -Nejdou instalovat žádné doplňky
#8
Tak teď už fakt nevím 12 . Nakonec mi to nedalo a ten Windows jsem přeinstaloval. Nainstaloval jsem čisté WIN8 a po instalaci všech updatů jsem nainstaloval KODI 20.0 . Stahování a instalace doplňků fungovala bez problémů. Ale teď, cca po dvou hodinách provozu, jsem zkoušel doinstalovat doplněk pro tvheadend a opět instalace selhala. Teď už tam zase nejde instalovat nic. V logu už zase skáče ten error s kopírováním a přejmenováváním (viz první příspěvek). 

Přitom jsem už nic nenastavoval. Doinstaloval jsem jen 7zip a ovladače grafiky. Pak stáhl doplněk Belo 8 (skin), češtinu + dalších pár dopllňků a přidal videa a hudbu do knihovny.

Celý log je v příloze.
Dostávám tam ještě error:
2023-02-24 20:50:00.258 T:4784    error <general>: XFILE::CDirectory::GetDirectory - Error getting return
2023-02-24 20:50:00.258 T:4784    error <general>: CGUIMediaWindow::GetDirectory(return) failed

ten mi tam skáče ještě před pokusem něco instalovat, ale nevím co znamená.
Dokážete mi někdo poradit?

JÁ JSEM TAKOVEJ I...T!!!!
Teď jak jsem psal, co jsem doinstalovával, jsem si vzpomněl, že jsem tam dal ještě ESET antivir - automaticky.
A jasně, že to blokuje on! Vypnul jsem ESET a už zase vesele instaluji doplňky. 

Proč ale ESET blokuje KODI až od verze 18 a nižší nechává být fakt nechápu. 
No, tak teď už jen toho ESETa donutit, aby nechal KODI napokoji a je snad vyhráno.


Přiložené soubory
.7z   kodi.7z (Velikost: 59 bajtů / Stažení: 5)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Verze 20, 19, 18 -Nejdou instalovat žádné doplňky - od bobxxx - 24.2.2023, 21:57

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)