• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Historie mediálních center
#7
(16.6.2023, 15:04)JiRo Napsal(a): @shiro No vida, a já už si myslel, že je nás tu, pamětníků, jen pár. Vypadá to, že ten vývoj byl u mnohých z nás hodně podobný. Asi logicky, protože Media Portal byl svého času hodně rozšířený i u nás (myslím tím cz i sk). I když tu byla i silná skupna lidí provozujících MS Windows Media Center (taky jsem si ho párkrát vyzkoušel) a Mythv (i tady jsem měl jeden pokus). Mythv nebyl špatný, ale já moc zkušeostí s Linux neměl, takže byl pro mne "málo Windows". No a Windows Media Center, ten zase byl "moc Windows". Takže zvítězil Media Portal...
Windows Media Center sa mi pacil tiez a myslim ze zaujem o HTPC zacal prave kvoli nemu. Ale hned aj opadol, ked som zistil ze ta vec nevie ani titulky. Mediaportal bol dobry, akurat ma stval jeho dlhy start, nacitaval vela malych suborov, co bol pekny opruz na platnovom HDD. XBMC startovalo 10x rychlejsie. Mythtv ma uplne minul, svojho casu sa mi zdalo ze je to apka na pozeranie TV. Pozerat TV cez HTPC mi v tej dobe prislo ako nezmysel - mat kvoli tomu pustene volaco co huci a zerie 100W, pricom staci len samotne TV a signal zo vzduchu, pripadne kablovka. HD filmy, to uz bolo nieco ine, tam som si zapol aj 5.1 zvuk.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Historie mediálních center - od JiRo - 04.4.2023, 17:55
RE: Historie mediálních center - od shiro - 16.6.2023, 14:29
RE: Historie mediálních center - od JiRo - 16.6.2023, 15:04
RE: Historie mediálních center - od shiro - 16.6.2023, 16:52

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)