• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi - podporované soubory v položkách Video, Hudba, Obrázky a úprava nastavení
#2
Zdravím, takže jestli jsem to dobře pochopil, tak je taky možné Kodi používat jako dobrý souborový manažer pro ext.usb disk například.To by bylo přesně to co hledám . Jde mi pouze o mé vlastní videa s kamery a fotografie . Internet není nutný a pokud tak snad nějaká muzika , možná rádio i když na to mám jiné zařízení. Zatím ale o síti v Kodi neuvažuji. Mám malinu pi3 která mi hezky hraje 1080p videa spolu s Kodi. Sice je nutné nastavit ručně 50hz a nebo 60hz ale naštěstí videí s 60p mám málo a další už raději točit nebudu abych nemusel zacházet do menu při přehrávání . Vše mám dobře roztříděno již na usb disku , videa , foto případně hudbu a dále potom podle roků atd. Už dávněji jsem expedimentoval s Kodi ale vždy jsem od něj zatím odešel.Nyní se mi už docela líbí i vzhled u v.17.x a u Mintu jsem si všiml a zkusil pěkný logický skin . Uvítal bych taky možnost vypnutí funkce že už po najetí myši se něco hýbe a rozevírá menu.Preferuji najet a kliknout / potvrdit volbu.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Kodi - podporované soubory v položkách Video, Hudba, Obrázky a úprava nastavení - od idok22 - 26.4.2018, 23:57

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)