• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 3.9 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sledovani streamu - navyseni velikosti cache
Já bych TP Link nijak zásadně nezatracoval. Je to takový téměř střed. Jeho produkty fungují. Sám na jejich bázi provozuji několik lokalit s poměrně různorodým typem provozu a po převedení domácího Turisu na jinou lokalitu ho mám teď dokonce i pár měsíců doma  (jednotky uživatelů, denně 1-2 Kodi, o víkendu i 4-5, VPN a externí přístup k NAS a sporadicky i Tvheadend, OTT/IPTV - máme OTT O2TV i T-MObile TV, takže někdy odpoledne a večer běží současně i 2 a občas i 4 TV přenosy, sledování titulů z SC - skoro vždycky v exponovaných časech dne běží alespoň jeden downlink z WS, občas i uplinku Tvheadend) a zjevně je router schopen takový provoz zajistit. Také díky tomu, že překvapivě dobře funguje QoS, LAN Ethernet i WiFi.

Z cvičných a testovacích důvodů jsem před Vánoci u našeho obývákového Kodi vypnul cache, takže na něm sledujeme vše, včetně SC obsahu, bez ní. A překvapivě za celou dobu od 21. prosince až do neděle, jsem "příznak bufferování" viděl jen párkrát. Na tom má sice hlavní zásluhu provider, ale také to něco vypovídá o kvalitě a funkci domácí síťové infrastruktury.

Jistě, jsou daleko kvalitnější síťové komponenty, ale že bych TP Link vysloveně odmítal, to tedy nemohu říci ani náhodou.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Sledovani streamu - navyseni velikosti cache - od Client - 09.1.2020, 16:43

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)