• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přidání vlastní položky do hlavního menu
#98
@Buksa Skoro si myslím, že si ze mě děláš srandu. Už skutečně nevím, jak jinak ti to mám napsat. Zkusím to ještě jednou. Cestu, kde najdeš skin Estuary v Linuxu, jsem ti přeci vyznačil červeně. Tam hledej adresář addons a v něm pak adresář skin.estuary. To co jsi si z uvedeného odkazu zkopíroval, se adresáře, ve kterém je skin Estuary, vůbec netýká. Jak můžeš napsat, že jsi ve stejné složce, když jsi v úplně jiné. Pořádně si přečti to celé, co píše JiRo.

Ještě k tomu, na čem to tedy vlastně provozuješ. Psal jsi o Ubuntu, pak o kartě kterou máš v Raspberry  a teprve teď mě napadlo podívat se na čem to porvozuješ. Takže ne na Ubuntu, ale LibreELEC. Moje chyba.  10 To ale na jádru problému, kterým je tvé nepochopení, kde skin Estuary hledat, nic nemění. Adresáře pro LibreELEC (což je mimochodem také Linux) jsou pak tyto:

LibreELEC
KODI - /usr/share/kodi a /usr/lib/kodi/
HOME - $HOME/.kodi/ tedy /storage/.kodi/
TEMP (umístěn v HOME) - <HOME>/temp/ tedy $HOME/.kodi/temp/ tedy /storage/.kodi/temp/
LOG (umístěn TEMP) - <TEMP>/kodi.log tedy <HOME>/temp/kodi.log tedy $HOME/.kodi/temp/kodi.log tedy /storage/.kodi/temp/kodi.log
CONFIG&CACHE - $HOME/.config/ tedy /storage/.config/ a $HOME/.cache/ tedy /storage/.cache/

A opět platí, že soubory se skin Estuary najdeš v cestě, kterou jsem označil červeně. Tady je ale jedna potíž. Pokud instaluješ LibreELEC standardně (což z podpisu vypadá, že ano), pak je ta cesta v části, do které se nedá zapisovat. V tomto případě pak tedy platí to, co jsme napsal v posledním odstavci předchozího příspěvku, kde jen 1. slovo Můžeš..., nahradíš Musíš... Tedy, pro jistotu zopakuji, Musíš si tedy zvolit variantu, že si vytvoříš kopii Estuary a úpravy budeš provádět na ní. Pokud nevíš, jak si kopii Estuary vytvořit, podívej se sem: https://www.xbmc-kodi.cz/prispevek-estuary-easy?pid=26336#pid26336.

A mimochodem, o jakém urážení to hovoříš? Jestli je pro tebe doporučení, aby sis soubor skinu, který budeš editovat vyzálohoval, urážkou, tak pak se asi nemáme o čem bavit. Já mluvím k tématu od samého začátku, ale nějak jsem se na tvé straně nesetkal s pochopením. A teď mě skoro mrzí, že jsem se ti vůbec snažil pomoci.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Přidání vlastní položky do hlavního menu - od Client - 08.2.2019, 11:29

Přejít na fórum:


Prochází: 5 host(ů)