• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Přidání vlastní položky do hlavního menu
@Rossi D Jedna věc je, jestli se do daného adresáře umí dostat. To ale předpokládám, že ano, když normálně pracuje v Linuxu (Ubuntu). Na sambě (pokud ji má default) asi nebude, ale přes ssh přístup se tam samozřejmě dostane a uvidí ji. Ale i kdyby ten problém nastal (jako že se to v LibreELEC určitě nenastane), že se k ní nedostane, tak bychom ho řešili. Ale ono je to primárně tak, že i když jsem asi 3x jsem mu napsal, že skin Estuary musí hledat v cestě /usr/share/kodi/... nebo /usr/lib/kodi/..., tak on ji tvrdošíjně hledá v cestě /storage/.kodi/... A ještě mě nabádá, abych tu cestu stále ve svých postech neopakoval. Co mám ale dělat jiného, když mu chci poradit, napíšu mu správnou cestu a on mi odpoví, že ve /storage/.kodi/... (tedy v úplně jiné cestě) není.

@Buksa Kdybych teď napsal, co si o tobě myslím, tak bych patrně dostal BAN. Já jsem odpověděl stručně a k jádru věci hned zde. Popisy od @JiRo jsou vyčerpávající a zcela jasné a každý ti tady potvrdí, že jdou přesně k jádru věci. Protože jsi ale toho nebyl schopný, snažil jsme se ti to vysvětlit tak, abys pochopil podstatu problému. Jestli je pro tebe opravdu tak těžké v LibreELEC najít adresář /usr/share/kodi/addons/skin.estuary, případně /usr/share/kodi/addons/skin.estuary - já si to nepamatuji přesně, ale na jedné z těch dvou adres to bude, tak by ses do žádné úpravy hlavního menu Estuary raději neměl pouštět.

Myslím, že vědět, jak jsi dopadl, dávat nemusíš. Na to, že najdeš v systému nějaký adresář, jehož adresu jsi dostal, není asi nikdo zvědavý. To se tak nějak předpokládá samosebou. 1
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Přidání vlastní položky do hlavního menu - od Client - 08.2.2019, 13:32

Přejít na fórum:


Prochází: 6 host(ů)