• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi.tv zablokováno US governmentem (apríl)
#34
Tak tu logiku sice stále nechápu, Kodi samotné přeci žádný nelegální obsah nevytváří, ani nešíří, ale možná v USA existuje nějaký zákon, který nařizuje autorovi programu zabránit šíření nelegálního obsahu pomocí svého programu, tam bych se tomu ani nedivil, ale pak musí platit pro všechny.
Jinak pokud by k něčemu takovému opravdu došlo, tak opět my poctiví blbci, kteří za televizi, představte si tu, řádně platí, IPTV v Kodi nepoužívají, a využívají ho jen jako MMC, doplatí na vychcánky, kteří, leckdy i jen ze sportu, nikoli z nouze, musí mít všechno zadarmo. 8. A už vůbec mě nepřekvapuje, že nejvíc křičí chudinky čutálisti.  Icon_rolleyes
Nicméně já jsem v tomhle optimista, a věřím, že tvůrci Kodi jsou chytřejší, než nějaký ouřada, a mají koule na to, nepodělat se z nějakých výhružek. Přinejhorším zruší v Kodi možnost IPTV a je klid. Prostě všechno jde, když se chce, jen malé děti se musí nosit.  4
PC → Windows 10 → Kodi 20.4 \ TV TCL 65C845 → Google TV 11 → Kodi 20.3 \ Vontar X4 → Android TV 11 → Kodi 20.3
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Kodi.tv zablokováno US governmentem - od PetrM - 02.4.2017, 19:29

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)