• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problémy s přehráním originál DVD filmů
#5
OK
Bez spuštěného Kodi vložím DVD, spustí se Totem (asociován s DVD), nebo spustím VLC, naběhne standardní menu DVD a spuštění filmu. Stejně jako v běžném DVD přehrávači ve věži.
Když mám spuštěný Kodi (dříve několik verzí XBMC na různých PC), vložím DVD, tak se neděje vůbec nic, jen se totálně kousne PC, a jediné na co reaguje je tlačítko Reset. A přasně takto se chovaly všechny verze XBMC, na všech počítačích, které jsem měl.
Mám v systému Ubuntu-restricted-extras, mám libavcodec, mám libdvdcss2, mám ffmpeg....
Mám dva počítače, HTPC a pracovní PC, na obou to samé.
Tenhle problém mě trápí už spoustu let, a všichni to svádí na ochranu proti kopírování, ale 99% mých DVD ji nemá. A ty co ji mají, mají smůlu, protože ji obejde libdvdcss a přehrávám je bez problémů v Totemu, i VLC. V Kodi nepřehraju prostě nic (myslím tím disky). Filmy uložené na HDD přehrává Kodi naopak daleko lépe, než Totem, či VLC (v těch občas něco začne cukat, v Kodi vše plynule)
------------------
Takže drobná oprava:
Nekousne se PC, ale Kodi. Jenže je v celoobrazovkovém režimu a tudíž s mrtvým kurzorem a klávesnicí nic neudělám. jde jen přes Esc zrušit celoobrazovkový režim Kodi, ALE když pak na ploše kliknu na cokoliv, opět se Kodi roztáhne na celou obrazovku a zase mrtvej kurzor- myš i klávesnice.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Problémy s přehráním originál DVD filmů - od sagitarius - 19.5.2017, 21:36

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)