• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Exodus/Sport Devil závislost na "Script module."
#7
@Likan33
  1. Položil jsi dotaz, opírající se o "jakousi diskusi" - ani tě nenapadlo na ní třeba dát odkaz nebo ji nějak blíže identifikovat. Tím spíše, čím méně je ti to téma jasné a chceš ho od někoho vysvětlit.
  2. Z té "nějaké diskuse" jsi si vybral jednu větu, kterou jsi špatně přeložil a tím pádem i špatně pochopil. V inkriminované větě o škodlivém kódu nic nebylo - co je pak divného, když ti doporučím, že když neumíš jazyk, abys raději na zahraniční fóra nechodil - sám jsi svým naprostým nepochopením úplně běžné anglické věty prokázal, že má rada něco do sebe přeci jen má. 
  3. Upozornil jsem tě, že bys příště měl dotaz vložit do odpovídajícího fóra - to je přeci úplně to první, co by měl člověk dodržet, tedy příslušnost diskutovaných témat nebo dotazů k tématům fóra.
  4. Přes to všechno jsem se ti snažil poradit tak, jako se snažím poradit každému. Zabralo mi to nějaký čas, hledal jsem, o kterou diskusi (o které ses zmínil) by asi mohlo jít, pátral jsem po Sportsdevil, který neznám, zkontroloval jsem, zda v KODI - Doplňky -> Video skutečně existuje téma Exodus (protože tento addon nepoužívám a tudíž se o něj nijak zvlášť nezajímám).
Nediv se tedy, že jsem ti chtěl do dalšího působení na tomto fóru dát několik doporučení a přihodil jsem k nim trochu sarkasmu či jízlivosti. Napsal jsi, že by tě "nakopla slušná odpověď". Z toho odvozuji že si myslíš, že ta má slušná nebyla. V takovém případě si asi těžko budeme rozumět. Já tedy na své odpovědi nic neslušného nevidím.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Exodus/Sport Devil závislost na "Script module." - od JiRo - 26.6.2017, 0:47

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)