• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Exodus/Sport Devil závislost na "Script module."
#8
S474N- 1/ předpokládám, že toto forum tvoříte pro lidi
              2/respektuji lidi, kteří dokáží /navíc zdarma a ve svém volném čase/, vytvořit něco ku pomoci jiným,tedy i Vás
              3/to se nevylučuje s tím, že Vám /slušnou formou/ poskytnu zpětnou vazbu, jak se zde, jako nováček cítím/ a                     může se tak cítit i mnoho jiných
              4/rozhodně není mojim cílém Vám moderátorům/foru nějak škodit
              5/to, že se o "návštěvnost Vašeho fora, jak sám uvádíte "zajímá více lidí" značí, že je nás tu zřejmě více                                s  podobným názorem
               6/možná je to i důvod zamyšlení, proč tomu tak je. Ale v tom Vám samozřejmě nechci radit
               7/zcela upřímně Vám i Vašemu foru přeji jen to dobré, a proto Vám ,slušně, sděluji své výhrady

JiRo-   1/Pouze jsem se zde zeptal, zda je možné, zda je ve scriptu k Exodu/Sport Devil něco škodlivého, chybou spíše                     bylo, že jsem Vám sem napsal, že je to z nějaké diskuze, což jste okamžitě začal řešit, že je to "moc"..Příště           tedy nebudu uvádět, že jsem se to dozvěděl v diskuzi, ale položím tento dotaz sám za sebe- jsem už poučen
           2.Zbytečně, bez znalosti věci, jste mne obvinil, že jsem "diskuz.příspěvek vytrhl ze souvislostí" Nikoliv, nevytrhnul. Zkopíroval jsem ho sem CELÝ a to jak z překladače Google, tak i v originále
          3.Já se fakt nevyznám, zda jednoduchý dotaz na script mám vložit do obecných dotazů, nebo do dotazů k addonům videa. Mě to přijde patřičnější do dotazů obecných. Ale to je věc názoru a Vy jste tu doma.
           4. Možná jsem to špatně formuloval. Takže polopaticky. Budu úplně spokojen, pokud mi tu odpovíte konkrétně na vložený dotaz, bez sarkasmu, peskování či ironie. Je opravdu tak těžké odpovědět na dotaz, zda může nějaký script v Exodusu/Sport Devilu být škodlivý Ano/NE ? Mě by taková odpověď OPRAVDU úplně postačila. Nemám zájem si do pc cokoliv škodlivého zatáhnout, a proto i dotaz na Vás, zkušené.
5. Jinak platí úplně totéž co jsem napsal už výše Vašemu kolegovi. Rozhodně si práce lidí zde vážím, jen si myslím, že by, zejména k nováčkům, měl být přístup trochu jiný. Nikdo jsme se totiž dokonalým nenarodili, a kdybych měl ty znalosti o Kodi jako většina z Vás zde, jistě Vás zde neobtěžuji hloupými dotazy.Hezký den


            
            
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Exodus/Sport Devil závislost na "Script module." - od Likan33 - 26.6.2017, 12:44

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)