• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-T2 USB přijímače Tvheadend (ne)kompatibilní
@intommy Jen drobnou poznámku u tvému "V TVHeadhendu je nastaveni preferované kvality streamu/nastaveni Streamu, ..." Máš pravdu, že to chápeš špatně. Tím se pouze přepíše označení typu služby, nikoliv to, že by se změnil její obsah/kvalita/kódování. Něco takového Tvheadend na této úrovni neumožňuje. Generálně to můžeš provést nastavením v části Konfigurace > Stream  > Profily . Pro jednotlivá použití,  individuálně, pak už jen na straně klienta/playlistu nebo jednotlivých requestech na daný program/kanál.

Za jistou formu nastavení kvality je možná považovat to, kdy máš do jednoho programu nasměrováno více služeb (každou s jinými parametry a kvalitou) a ty si nastavením priority jednotlivých služeb řekneš, v jakém pořadí se mají používat. Ale tady přepnutí nijak neovlivníš. Jiná (nižší/vyšší) priorita se použije pouze po výpadku/náběhu priority vyšší.

A konečně je možné, v případě, že v daném program streamu (PS) je více jednotlivých steramů, si nastavením filtru vybrat příslušný stream. Tady už to jde individuálně, možnosti nastavení jsou velice rozsáhlé, ale je poměrně těžké se v tom vyznat a používat to. Mně to chvíli trvalo, než jsem se to naučil používat a využívám to pouze u pár streamů a vlastně pouze pro audio a subtitle substreamy. To se provádí na řadě záložek v Konfigurace > Stream, počínaje záložkou Filtry video streamů, ... Ještě jsem nezjišťoval, jak tyto filtry reagují na streamy typu HLS, a zda si pomocí nich lze vybrat požadovanou kvalitu.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: DVB-T2 USB přijímače Tvheadend (ne)kompatibilní - od Client - 06.3.2019, 16:49

Přejít na fórum:


Prochází: 11 host(ů)