• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Anketa: Používáte Zapni.TV v Kodi?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Ano, pomocí oficiálního doplňku
35.19%
19 35.19%
Ano, pomocí m3u8 playlistu
12.96%
7 12.96%
Ne, sleduji Zapni.TV jinak
1.85%
1 1.85%
Ne, nepoužívám Zapni.TV
50.00%
27 50.00%
Celkem 54 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zapni.TV má oficiální doplněk pro Kodi!
#9
(18.8.2017, 17:05)JiRo Napsal(a):
Uff, tak to mi zatrnulo. Už pár večerů dolaďuji svůj workaround zapni.tv, které automatizuje používání zapni.tv playlistu v Tvheadend. Je to součást mého projektu Tvheadend a placená IPTV - idea řešení, jak do Tvheadend dostat placené IPTV, u kterých se často mění playlist s autentizačními údaji, a mít možnost je používat stejně, jako s ostatními zdroje, které Tvheadend běžně zpracovává (DVB-T, DVB-S, ...) - tzn. včetně EPG, timeshift, nahrávání, atp.

Nějak mi to uteklo. Od té doby, co se mi playlist stahuje ze stránek zapni.tv automaticky, a já mám jejich programy zařazené v Live TV Kodi, už na jejich stránky moc nechodím. Zběžně jsem pročetl příspěvek a trochu se uklidnil. Je to "jen" video plugin. Hned jsme ho také vyzkoušel, funguje bez problémů. Je dobře, že lidé ze Zapni.tv takto dbají o své zákazníky. Dá se čekat, že mohou časem jít i dál a udělat plnohodnotného PVR klienta, což by samozřejmě bylo ještě lepší. 

BTW Navrhuji, až se to téma tady v novinkách ohřeje, bylo by dobré šoupnout ho do fóra Live TV & PVR.

Mám od nich koupený settobox, ve středu mi v emailu přišla aplikace pro aktualizaci té krabičky. Vypadá to jako by udělali opravdového PVR klienta pro jejich služby. Ta aplikace Kodi připomíná, asi z toho vycházeli. Musím uznat, že zatím funguje bez problémů a ten video addon se s tím nedá vůbec srovnat.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Zapni.TV má oficiální doplněk pro Kodi! - od pinokija - 20.10.2017, 16:22
ZAPNI TV CZ! - od LOGMAN - 01.9.2017, 11:07
RE: ZAPNI TV CZ! - od zadarmo programy - 01.9.2017, 12:50
RE: ZAPNI TV CZ! - od mobilemanic - 01.9.2017, 16:15

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)