• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini
#40
No tak po pár dňoch používania nie som úplne nadšený z jeho používania. Čo vidím ako problém je rýchlosť v KODI. Konkrétne pohyb bezdrôt. myši. V menu androidu (7.1.2) je pohyb viacmenej plynulý a v pohode, ale ako náhle vojdem do Kodi (17.5 Krypton) tak sa ukazovateľ myši začne nejako zadrhávať, niekedy zmizne, musím kliknúť, proste vidím že tam niečo nie je OK. Skúšal som dve myši, je to cca rovnaké.
Neviem či je problém v androide (neviem ako prejsť na nižšiu verziu), alebo v samotnom Kodi.
Problém je aj že napr. v doplnu Stream Cinema sa menu chová divne - niekedy ked kliknem na určitý film, tak mi ponúkne výber zo streamov, niekedy ale pri tom istom filme nie - spustí film v nejakej kvalite. Podotýkam že automatický výber streamu mám deaktivovaný.
Skúšal som si naištalovať staršiu verziu Kodi (16.1 Jarvis beží na 2 roky starej android TV krabičke úplne hladko), ale nechce mi ho nainštalovať - napíše nejaký chýbajúci súbor alebo niečo podobné. Skúšané z viacerých stiahnutých súborov.
Samotné prehrávanie filmov je OK, aj ked mi niektoré streamy obrazovo trochu sekajú, zvuk ide plynulo.
Pokiaľ sa s týmto už niekto stretol a vedel by mi poradiť, budem rád.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - od antoni_sk - 31.10.2017, 12:59

Přejít na fórum:


Prochází: 5 host(ů)