• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini
#90
Ahoj, potřeboval bych poradit, kde je chyba - předpokládám, že to asi není normální chování android boxu. Mám už asi tři měsíce Tanix TX3mini, Amlogic S905W, 2GB RAM+ 16GB ROM, Android7.1
Při přehrávání filmů ve vyšším rozlišení ( stačí třeba film v 720p, mkv soubor cca 5GB ) dost často dochází ke kostičkování, který je občas úplně přes celej obraz. Vyzkoušel jsem přehrávání jak ve VLC playeru i v MX Playeru, ale výsledek je stejnej. Když strčím tu stejnou flešku do 7 let starýho multimedia přehrávače LG MS400 tak to přehraje bez problémů.
Netušíte, kde by mohl být problém? Dá se něco nakonfigurovat jinak, aby se tento jev odstranit? Předpokládal jsem, že přehrát takovýhle soubory bude pro TX3 úplná hračka...
Jediný, co mě napadá je, jestli není třeba nějaký nižší napájení USB portu (u menších avi souborů ze 4TB externího 2,5"HDD se zase obraz kousal a cukal, když jsem to dal na 32GB flešku, tak to jelo plynule). Jeden z externích 250 GB 2,5"disků to narozdíl od všech ostatních zařízení (letitý LG a Sencor přehravače, televize,...) dokonce vůbec nenačte.
Taky mám problém s HDMI kabelem dlouhým 10 metrů - zase narozdíl od bez problémů běžících LG a Sencoru se vůbec nechytá. S kratšími kabely je to OK.
Díky za podnětný rady a doporučení
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Můj začátek s Android krabičkou Tanix TX3 Mini - od theo2 - 10.4.2018, 13:26

Přejít na fórum:


Prochází: 7 host(ů)