• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu
#94
@JimmyS Sledovanitv.cz a Sledovanietv.sk mám v tomto obecném konceptu hotové. Je to kombinace řešení, které vychází z toho původního od @mobilemanic a je doplněné dalšími nápady posbíranými od celé řady ostatních a doplněné vlastním odposlechem provozu.

Jsem permanentně v časovém presu, dlužím toho, co jsem komunitě nasliboval, hodně. Takže to Sledovani* vložím to toho tématu ještě dnes večer.

Mimochodem. Sledovaní je z OTT služeb asi to nejlepší, co se dá v Tvheadend použít (kromě FPS, které je myslím max. 25). Je neuvěřitelně stabilní, rychlost přepínání je za všech okolností <0,5 vteřiny a abych nezapomněl, má free nabídku kanálů! Takže je možné si to kdykoliv vyzkoušet a teprve pak se rozhodnout o koupi služby. Ani možnost využít službu sk v cz a naopak není k zahození.

4NET/Poda běží bez problémů. Popsaná už je, ne v tomto obecném konceptu, ale už se mu hodně blíží. Takže neuděláš chybu, když to vyzkoušíš podle tohoto návodu  Playlist 4NET (DigiTV, Poda, ...) [2018-04-11].
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu - od Client - 13.6.2019, 11:19
tvheadend o2tv epg - od renda61 - 26.6.2020, 9:09

Přejít na fórum:


Prochází: 19 host(ů)