• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu
@otava5: Tak jsem ještě jednou ověřil přihlášení a registraci nového zařízení. Bez problémů. Bylo vidět, že na to reaguje i nový údaj na stránce www.o2tv.cz/sprava-zarizeni, a vždy po každém zrušení registrovaného a vytvoření nového zařízení se měnila hodnota v Tento měsíc můžete ještě NNx obměnit zařízení. Ve finále jsme tedy zrušil všechna zařízení a zaregistroval nově jen dvě zařízení (NN=98), každé s jiným jménem, obě přes playlist vložil do Tvheadend, vyzkoušel jsem příjem na obou a vypnul to. Ráno byla na stránce www.o2tv.cz/sprava-zarizeni stále dvě zařízení, ale u jednoho zařízení místo jména, co tam bylo večer, jen moje veřejná IP (???). Ale přes obě zařízení běžel příjem v pohodě. Zajímavé bylo, že hodnota NN se vrátila zase na 100. Tak jsme provedl to samé co večer a uvidím, co se stane. Jinak příjem je OK, řekl bych, že se zlepšila rychlost přepínání kanálů (do 1 vteřiny, většinou i méně) - já ale ukládám adresy streamů do cache a znova o ně žádám jen když uplyne doba jejich platnosti.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu - od Client - 18.10.2019, 7:01
tvheadend o2tv epg - od renda61 - 26.6.2020, 9:09

Přejít na fórum:


Prochází: 8 host(ů)