• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu
@pan_klobouk & @koperfield T-Mobile GO/Magio GO...

Platnost acces token je 15 minut. Lze ho obnovit přes login script, ale já bych to dlouhodobě nedoporučoval používat. Není to pro aplikace Magio typické, ty právě používají obnovu přes refresh token, tak je dobré se toho držet. Zatím tedy klidně používej login script s periodou spouštění 15 minut, ale později bude lepší přejít na ten refresh script.

Refresh script vychází z loginu, na začátku scriptu se musí načíst z uložených parametrů hodnota refresh token a ten použít jako autetentizační údaj. Server pak vrátí nový access token. No a na konci se samozřejmě musí zase parametry uložit. Hodnota refresh tokenu zůstává stejná, mění se access token a doba jeho expirace. BTW Já používám curl, wget default user agent z *ELEC se autentizačním procedurám na serveru nelíbil a nechtělo se mi laborovat hledáním akceptovatelného user agent. Ale tohle se dá změnit jednoduše...

Kód:
...
refresh_data={\"refreshToken\":\"${refresh_token}\"}
json=$(curl -s --header "Content-Type: application/json" -d "${refresh_data}" "https://czgo.magio.tv/v2/auth/tokens")
if [ $? != 0 ] ; then printf "ERROR: Bad refresh token authorization\n" ; exit 1 ; fi
refresh_success=$(echo ${json} | ${jq}jq -r ".success")
if [ "${refresh_success}" != "true" ] ; then error=$(echo ${json} | ${jq}jq -r ".errorMessage") ; echo "Error: ${error}" ;  exit 1 ; fi
...

Nejlepší způsob jak refresh.sh používat je peridodické spouštění (cron, systemd) po 15'. Linux uživatelé si asi poradí sami. U *ELEC je dobré použít systemd a definovat si spuštění timeru v autostart.sh. Protože je aplikace jq, která se v refresh.sh používá, do systému vložena přes addon Kodi, je třeba s tím počítat. Já to řeším spuštěním scriptu explicitně přes sh s parametrem -l:

Kód:
...
systemd-run --on-active=0 --on-calendar=*:00,15,30,45:00 --unit=playlist.tmobilego.refresh sh -l /storage/.kodi/media/playlist/tmobilego/refresh.sh
...

Původně jsme chtěl publikovat i moji verzi, která odpovídá logice mých předchozích skriptů, ale uvědomil jsem si, že bych se asi z toho brzy zbláznil, udržovat to všechno... @koperfield vyrobil pěkný script, když se k tomu přidá v duchu jeho scriptů i ten refresh, bude to úplně stačit.

@JimmyS Ne, chtějí, aby si lidé kupovali/pronajímali jejich STB.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu - od Client - 01.12.2019, 21:15
tvheadend o2tv epg - od renda61 - 26.6.2020, 9:09

Přejít na fórum:


Prochází: 20 host(ů)