• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu
@ptd2000cz Já jsme se na PL díval na O2TV. Tam to jelo ve FHD. Zkusil jsem T-Mobile TV, tam taky. Nakonec i T-Mobile GO a tam jako tradičně 1280x720. Jenže pak jsem to párkrát přepnul a najednou bum, a jelo to jenom 480x272. Pak jsem to přepnul na parsování jednotlivých streamů, vybral ten nejlepší a jede mi to bez problémů 1280x720. Skoro si myslím, že to na straně serveru uměle ořízli.

Je to opravdu záhada, snažil jsme se s tím ještě laborovat, vrátil tam HLS a jelo to už i z něj 1280x720. Párkrát jsem přepnul a šup, 480x272 tam bylo zpátky. To už jsem si monitoroval i obsah manifestu a ten se nezměnil. Kdyby skutečně docházelo k nějakým problém při příjmu, kvůli kterým by ffmpeg snížil rychlost (a to vůbec nevím, jestli to ffmpeg dokáže), tak by to snad neskočilo rovnou na tu nejnižší kvalitu. Notabene, když na druhém Tvheadend (je na stejné LAN), který testuji a kde přijímám T-Mobile GO ve FHD, to frčelo jak víno.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu - od Client - 09.12.2019, 0:09
tvheadend o2tv epg - od renda61 - 26.6.2020, 9:09

Přejít na fórum:


Prochází: 21 host(ů)