• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu
@Tajso Zajímavé informace, díky za ně. To, že to funguje i přesto, že se nemůžeš přihlásit je v pořádku. Pokud sis všechno překopíroval, tedy i access.id, tak je to možné. Na ten problém s přihlášením se podívám.
[EDIT]
On je obecně problém s tím, že O2TV podporuje historicky několik verzí služeb, s různým systémem přihlášení a já všechno nemohu vyzkoušet a ověřit a to je pak problém napsat scripty tak, aby vyhovovaly všem kombinacím. Navíc mám handicap v tom, že já si platím pouze Sport Pack, u kterého to může být jiné, než o standardních tarifů.

@Xander80 Díky za zpětnou vazbu, pokusím se odpovědět.
 
ad. 1a rozlišení pro ostatní typy zařízení jsou nižší, upřímně, kromě PC jsme to nezkoušel. Až budu mít chvíli, můžu ty varianty ozkoušet a udělat tabulku. Obecně platí, že STB a HD je nejvyšší kvalita, ostatní kombinace mají kvalitu nižší.

ad. 1b. Zadávání dalších parametrů do playlistu - je zatím je možné pouze přidat logo. Až bude EPG, tak ještě přibude možnost přidat odkaz na EPG. Nic dalšího se automaticky do playlistu už přidat nedá.

ad. 2. Komentáře standardní json neumožňuje.
 
ad. Cuká se mi obraz i zvuk... Na to je těžké odpovědět. Těch důvodů může být více. Záleží také, čemu říkáš "cukání". Pokud je to v plynulosti přehrávání (není to tedy "bufferování přehrávače") tak bych spíše hledal problém úrovni nastavení přehrávače klientů Nastavení > Přehrávač > Video, sekce Přehrávání a Zobrazení.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Připojení CZ/SK poskytovatelů OTT IPTV k TVHeadendu - od Client - 08.1.2020, 6:09
tvheadend o2tv epg - od renda61 - 26.6.2020, 9:09

Přejít na fórum:


Prochází: 15 host(ů)