• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DVB-T2 H.264 / H.265, tvheadend
#8
zkusil jsem tedy jiného klienta, konkrétně LIVE CHANNEL přímo od Google s nadstavbou PVR LIVE a problém je stejný. Takže to vypadá na problém MIBOX vs. Android TV, nějaký proplém se zobrazením-vykreslováním. Zkoušel jsem i nastavit v Androidu v nastavení pro vývojáře aby vykresloval pomocí GPU a beze změny. Zajímalo by mě, jak se to chová na jiném stroji. NVIDIA, Beelink, Weetek.
Problém nějak nehledám v RPI 3B+, jak jsem psal. Když ho mám pouze jako server pro stream tak předpokládám, že vůbec neřeší obrazové informace a pouze to co příjme-přeposílá dál, což je i logické. MUX je naladěn a posílán buď z něj jen jeden kanál, nebo např. do PC lze odesílat celý MUX ale stále přeposílá.
Konfigurace > Nahrávání > Timeshift > Základní nastavení > Povoleno. - toto jak jsi radil, mám vypnuto, tím to není. Vidím to jako BUG systému no. Kdyby byl problém na straně provozovatele MUXU jistě by se to již řešilo a sám vím, že problém na TV s T2 tunerem neníSad
Časem se to vychytá, ale otázka je jak trápí Android vývojáře stream DVB-T2 h.265 SD rozlišení, kontrétně 940x544 :)
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: DVB-T2 H.264 / H.265, tvheadend - od Teron - 14.4.2019, 0:36

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)