• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Možnosti přehrávání streamů v KODI
#13
@Radek_Kovacik Ano, paměťově Youtube Library náročnější je. Dá se to rozdělit na tři oblasti:
  • soubory strm a nfo, ve kterých je uloženo volání pluginu s odkazy do youtube (strm) a pak další informace, které jsou použity při vkládání do knihovny Kodi (nfo) - tohle prakticky vůbec neřeším. Jednak je to pár desítek/stovek byte pro každé video a jednak to mám uložené na NAS, aby to mohly využívat i ostatní stroje
  • zvětšení obsahu knihovny Kodi - ani tady to není nijak dramatické, stále to jsou desítky/stovky byte pro jeden záznam/video
  • thumbnails cache - to už je horší, tady ten nárůst může být už podstatnější, protože se do této cache ukládají všechny použité obrázky (náhledy, pozadí, atd.). Tady člověk musí s jistou významnou spotřebou paměti na disku počítat. Vedou se tu na fóru diskuse, kolik paměti je třeba por Kodi, já se snažím u LibreELEC začínat minimálně na 8 GB, ale raději (jde-li to) volím více. 16 nebo 32 GB. Jen pro ilustraci - Moje instalace v obýváku - LibreELEC na Intelu - SSD disk pro systém a data Kodi má 60 GB. Je to hodně, ale jsem v klidu. Kodi i s thumbnails se po několika měsících provozu pohybuje kolem 6 GB. Pokud chci prostor pro vytvoření zálohy, potřebuji k tomu mít disk s minimálně dvojnásobkem paměti. To už jsme na 12...
Jak už jsme napsal, mohu Youtube Library addon, zvláště máš-li zájem sledovat v Kodi Yutube kanály nebo uživatele, jen doporučit. Je to skvělé, když do sledovaného kanálu přibude nové video a mně se to (samozřejmě po nějaké prodlevě) objeví mezi přidanými epizodami i s náhledem ve widgetu Home stránky.

BTW Ty videa Kamila Adamce jsou boží. Samozřejmě, dneska to už dokáže s komerčními quadrokoptérami téměř každý, ale pověsit si kameru na vlastní model letadla, a letět s tím tak, aby se na to dalo koukat, to už je přeci jen jiná liga.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Možnosti přehrávání streamů v KODI - od JiRo - 14.8.2018, 11:58

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)