• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 2.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OTT/IPTV - jednodušeji to už nejde
@mobilemanic H264 v Lepšítv snad možné je. Já jsem to tedy nezkoušel. Ono je to zvláštní, v parametrech requestu se zadává způsob kódování h264 nebo h265. Ale i když se zadá h265, tak ne všechny streamy jsou tak kódované. I to je podle mne známka toho, že Lepsitv jako služba není řešena příliš korektně. Neznám samozřejmě všechny služby v CZ, ale řekl bych, že název Lepšítv není na místě. Neznám totiž žádnou horší službu, takže pokud používají název Lepšítv, tak snad jen jako alternativu k "žádnétv". Jinak já tu službu hodnotím zatím jako "nejhoršítv".

Jinak, co se týče Sledovánítv.cz, tak mně kanály ve FHD fungují. Ne všechny, protože pravděpodobně ne všechny jsou ve FHD k diposzici, ale ty co ano, tak Sledovaní ve FHD vysílá. Já teď přijímám pouze tu free sadu kanálů, a tam mi ve FHD jede ČT1, ČT2 a ČT24, NASA TV UHD. V HD pak jede NASA TV a ty náladové smyčky Krb a další. Ostatních pár kanálů - regionální a Noe jedou v SD. Na minulý měsíc jsem si přes Sledovanitv.cz zaplatil HBO, to jelo také ve FHD. Nyní jsem si z ladicích důvodů zaplatil na měsíc HBO v Lepsitv, a tam jede pouze v HD.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: OTT/IPTV - jednodušeji to už nejde - od Client - 13.1.2019, 16:57

Přejít na fórum:


Prochází: 9 host(ů)