• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 10 Hlas(ů) - 2.4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OTT/IPTV - jednodušeji to už nejde
@otava5 Jo, máš to dobře, dokonce ani to "quality=20" tam být nemusí, ale nevadí tam. Já sestavuji requets stejně jako pro tv, takže to mám nějak takto (parametry jsou v config_json, adresa serveru v .address - mám jeden script pro sledovani i sledovanie):

Kód:
stream=$(echo ${config_json} | jq -r '. | "http://\(.address)/vlc/api-channel/'${channel}'.m3u8?quality=\(.resolution)&capabilities=\(.streaming_protocol)&PHPSESSID=\(.access.session_id)"')

Ale ty klidně použij to co jsi postnul, zkoušel jsme to a na to mi to taky funguje.

Co je ale zajímavé, že by server měl v konečném důsledku vrátit adresu mp3 streamu, na první pohled to tak i vypadá, ale mně se ho nepodařilo mimo Kodi přehrát. Zkoušel jsme to ve vlc, a nic. Ale protože to přijímám přes Tvheadend, tak jsem po tom nepátral, normálně to proženu přes ffmpeg, jen změním parametry na radio, a tam to funguje to v pohodě. Generuji si dva palylisty, jeden pro tv, druhý pro radio a jen si ve streamer.sh přepínám volání ffmpeg.

Pokud to cheš přehrávat mimo Kodi nebo bez ffmpeg, tak by to asi chtělo popátrat, co vlastně server vrací, ale upřímně, na to nějak nemám náladu. Já ty radia ze Sledovani stejně neposlouchám, protože mám zdroje stejných stanic v Tvheadend odjinud.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: OTT/IPTV - jednodušeji to už nejde - od Client - 07.4.2020, 7:43

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)