• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nenabehne system na Rasp pi 3b
#11
takze ako som pokrocil alebo nepokrocil:
-kupil som novu SD kartu a naformatoval ju na fat32, cez software SD Card Formatter, ale toto robim vzdy, rozbehal som niekolko kusov KODI a nikdy som s tym problem nemal
- na novu kartu som nahodil KODI zo zalohy (cista instalacia najnovsi noob - zaloha img suboru, moja vlastna). Skusal som to doma na mojom rasp pi b+ a ficalo to niekolko dni, poslal som tuto novu kartu domov na druhe rasp pi b+ ale zas to islo len do prveho zapnutia. Ak tuto kartu potom skusim vlozit do mojho rasp ktore mam doma, tiez to nenabehne.
- aktualne mam doma obe rasp pi... to s ktorym je problem som skusil napojit na monitor, nahodil novy system, aby som vylucil zasah do kodi z tv (neviem ci tv moze zmenit nastavenia kodi), ale stalo sa to iste. Na monitore to nabehlo na prvy krat (cista instalacia z img suboru) ale ked som to vypol a zapol, uz to nenabehlo.

Zaver:
Problemom je samotne rasp pi, ktore pravdepodobne urobi nieco so softwarom. Neviem urcit ci samotne kodi nabehne alebo nie, ked nedostavam obraz cez hdmi kabel...

Viete nejako poradit?

Dakujem
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Nenabehne system na Rasp pi 3b - od sobrudolph - 12.10.2018, 13:40
Nenabehne system na Rasp pi 3b - od Petrvald - 12.11.2018, 23:27
RE: Nenabehne system na Rasp pi 3b - od meda - 13.11.2018, 17:27

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)