• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
K: Koupím místo v O2TV - XL
#13
@PetrM To cos napsal, je tak trochu postavené na hlavu. Pokud bych chtěl to, že někomu dám přihlašovací údaje, postavit jen na důvěře, tak by pro mne ani lidé jako je BBaron, Rossi D, ... (pánové promiňte, ale používám vás jen jako příklad) nebyli zárukou. Znám je jen z fóra a mezi námi, důvěryhodně na něm může působit každý, kdo ví, jak má takový důvěryhodný člověk ve virtuálním prostoru vypadat. Nic víc a nic méně.

Ano, v případě, o kterém jsem psal, to bylo tak nějak, jak píšeš, ale důvěra v tom nehrála žádnou rozhodující roli. Spíš to, že mě o to požádal člověk, který je pro komunitu přínosem a mohlo by se to případně nějak komunitě (a třeba i mě osobně - dnes já tobě, zítra ty mně) vrátit. Nic víc, ale také nic méně.

Last but not least. Všechno to, co jsem napsal ale samozřejmě není tím rozhodujícím. Rozhodující je to, že i kdyby se stalo a dotyčný změnil heslo, mám jako majitel účtu možnost ho kdykoliv změnit zpět. Pokud by tam ta možnost nebyla, tak bych samozřejmě účet nepůjčil nikdy a nikomu. Zas tak naivní a blbej samozřejmě nejsem. Samozřejmě, mohl bych se stát obětí nějakého těžkého kombinovaného hacku na účet u O2TV současně s mailovým účtem, ale to je už paranoidní představa. Nehledě na to, kdo a proč by to proboha někdo dělal kvůli službě  zaplacené částkou 299,- Kč pouze na 1 měsíc.

A ještě k O2TV. Z logiky věci i z podmínek služby nejen že není uvedeno, že by nějaké omezení (komě počtu zařízení) sledování více uživateli na více místech a současně nebylo možné, ale nevyplývá to ani z logiky definice služby. Srovnání se Spotify v tomto případě kulhá. Tam je to v podmínkách  celkem jednoznačně řečeno, nehledě na to, že i samotný název služby "Family", to více méně potvrzuje. V podmínkách O2TV se ani neomezuje současné využívání služby na více místech. To ostatně i potvrzuje to, že je možné si nějaké historicky používaná a uložená zařízení vyřadit a místo nich použít jiná. Není to tedy tak, že "čecháčkové" se to zase snaží "očůrat". Ani jasně deklarované podmínky, ale ani "duch" či princip poskytované služby nenaznačují, že by poskytovatel s takovým používáním služby nepočítal. Kdyby ano, jistě by do podmínek něco jako "členové společné domácnosti" nebo "současně pouze z jedné IP adresy" není. Ano, možná si to O2TV časem uvědomí a něco takového zavede, ale vzhledem k principu a charakteru služby si to spíše nemyslím.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
K: Koupím místo v O2TV - XL - od otava5 - 07.11.2018, 16:14
RE: K: Koupím místo v O2TV - XL - od JiRo - 07.11.2018, 21:13
RE: K: Koupím místo v O2TV - XL - od JiRo - 08.11.2018, 8:22
K: Koupím místo v O2TV - XL - od Azazael - 08.11.2018, 0:19
RE: K: Koupím místo v O2TV - XL - od JiRo - 08.11.2018, 10:22
RE: K: Koupím místo v O2TV - XL - od hoss - 08.11.2018, 8:57
RE: K: Koupím místo v O2TV - XL - od meda - 08.11.2018, 9:04
RE: K: Koupím místo v O2TV - XL - od otava5 - 08.11.2018, 10:10
RE: K: Koupím místo v O2TV - XL - od PetrM - 08.11.2018, 11:26
RE: K: Koupím místo v O2TV - XL - od JiRo - 08.11.2018, 12:17
K: Koupím místo v O2TV - XL - od mtester270 - 08.11.2018, 12:20
RE: K: Koupím místo v O2TV - XL - od JiRo - 08.11.2018, 12:31

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)