• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Čím nahradit KODI v LibreELEC
#18
@Azazael Neříkám, že je hudební knihovna Kodi dokonalá, a také samozřejmě znám lepší. Ale když už používám Kodi jako multimediální centrum, proč bych si zřizoval ještě jedno jen na hudbu. Takoví audiofil zase nejsem. Hudební knihovna Kodi má možnost vyrobit Soubory i jako kategorii. Nejde tedy jen o "soubory" ve smyslu zdroje jak píšeš ty, ale i souborový pohled přímo v knihovně, které je možné si jednoduše editací Nodes nadefinovat.

Editováno na základě upozornění @Azazael v následujícím postu. Díky.

Ano, máš pravdu, standardně je to o jednu úroveň víc. Zapomněl jsem, že to mám už několik let upravené, právě z tohoto důvodu, a nedošlo mi, že toto není standardní nastavení. Nicméně ty tvé dvě úrovně, to znamená, že budeš muset do Oblíbených ukládat zvlášť každého interpreta, což kromě té vlastní práce bude znamenat, že oblíbené budou obsahovat stovky položek, což je učiní pro jiné účely nepoužitelné, takže mě vůbec nenapadlo tuto variantu předpokládat. Možné to tedy je, a pak to je tedy jedna úroveň (Oblíbené) do seznamu adresářů interpretů, ovšem za cenu, o které píši výše.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Čím nahradit KODI v LibreELEC - od Claudius - 05.12.2018, 20:04
Čím nahradit KODI v LibreELEC - od Azazael - 05.12.2018, 20:38
Čím nahradit KODI v LibreELEC - od Azazael - 05.12.2018, 21:18
RE: Čím nahradit KODI v LibreELEC - od JiRo - 05.12.2018, 22:16
Čím nahradit KODI v LibreELEC - od Azazael - 05.12.2018, 22:22
RE: Čím nahradit KODI v LibreELEC - od JiRo - 05.12.2018, 22:40
Čím nahradit KODI v LibreELEC - od Azazael - 05.12.2018, 23:19

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)