• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nastavenie playercorefactory.xml pre external player via DLNA na smartTVs
#11
@rtitulkovac, @Foolproof Strm soubor, pokud v něm není jen adresa streamu, tak to asi fakt přehrát nemůže. Strm jsou definované jako soubory, ve kterých Kodi očekává:
  1. adresu streamu (zkousne tak i odkaz na soubor) - v takovém případě tu adresu (odkaz na soubor) předá přímo Kodi playeru - v tomto případě by externí player měl fungovat
  2. volání addon s parametry - v takovém případ Kodi spustí addon s těmi parametry a dál se o to nestará, proto ani v context menu není možnost volby s čím přehrát. Plugin (v tomto případě SC) si pak spustí přehrávač sám. Já bych řekl, pokud bude nastavení externího přehrávače generální, tzn. na všechno, že by to v tomto případě addon měl poslat na ten externí přehrávač. Ale říkáte, že nepošle, což je divné. Možná, že by to šlo nějak zadat do těch rules. Jako třeba, že když je zdrojem videa addon... 10 Ale to už asi blbnu. I když... Ono to tak sice zdokumentované není, ale ten popis v kodi.wiki je už hodně letitý.
Co se mi taky na vašich pokusech nezdá, to je to, když píšete, že se nedá spustit film z addon SC přes externí přehrávač. Mě to funguje. Zkouším to v práci, kde mám na virtuálce testovací Kodi 18. Spustil jsem si ve Windows, kde mám to virtuální prostředí, WMP, restartoval Kodi na virtuálce, spustil addon SC, vybral film a pomocí Přehrát přes... ho spustil na WMP ve Windows.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Nastavenie playercorefactory.xml pre external player via DLNA na smartTVs - od Client - 08.2.2019, 16:16

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)