• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Domáce videá
#1
Obraciam sa na Vás s otázočkou ako korektne pridať domáce videá do knižnice kodi. Uložené su na NAS synology.
Viem ako sa pridávajú videá do knižnice ale netuším čo tam odkliknuť že zdroj obsahuje.
(Filmy,seriály,nič,....)
Chcel by som nahľady,prípadne názvy adresárov alebo dátum zhotovenia.Náhľady pre súbory sa vytvoria ale pre adresáre nie.Je nejaká možnosť im tiež priradiť náhľad. Existoval nejaky scraper pre taketo použitie ale vraj už je nefunkčný. Je ešte možnosť vytvoriť pre každé video nfo súbor ale to sa mi nechce je toho celkom hodne.

2. otázka používal som pre zdieľanie sambu ale včera som spustil na nasku nfs vraj by to malo byť lepšie neviem možno rychlejšie niesom odborník na tieto veci.Ide mi však o to že v každom adresari sa mi vytvoril podadreasar @eaDir ktorý teraz vidím v kodi.Viem ho nejako odfiltrovať

3.otázka je ked kliknem na položku videá a nas-ko je uspaté asi 6s je čierna obrazovka kým to nabehne čo je logické ale škoda že to nezobrazuje že sa pripája to je ale asi záležitosť skinu (používam Aeon nox silvo) dalo by sa to signalizovať? 

Ďakujem za Vaše nápady ako riešiť domáce videá v kodi. Možno pre to existuje aj nejaký doplnok.
Mecool KII pro S905D, CoreELEC 9.0.1
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Domáce videá - od j.jusko - 30.4.2019, 14:43
RE: Domáce videá - od Client - 30.4.2019, 15:14
RE: Domáce videá - od Foolproof - 30.4.2019, 20:49
Domáce videá - od j.jusko - 30.4.2019, 21:00

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)