• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TelevizeSeznam.cz (Stream TV archiv)
#57
@Kapitan-iglu Tak já bych to tak tragicky neviděl. V tomto případě záleží na tom, jaké možnosti uživatelé mají co se týče gui Kodi (tedy skinu). Já jsem si předchozí status quo samostatného addon Stream zachoval na úrovni skinu tak, že Stream je sice součástí TelevizeSeznam, ale zároveň je přímo dostupný jako samostatná položka v menu/submenu Kodi. Ti, kteří k addon přistupují přes AddonBrowser tuhle možnost samozřejmě nemají, což je samozřejmě, pokud budeme Steram považovat za výjimečný, komplikace.

Za mne tedy samostatný addon Stream nutný není. Co bych ale rozhodně odmítal, to je návrh, aby se Stream v rámci seznamu pořadů v TelevizeSeznam někam posouval. Jednou je ta logika postavená na standardním abecedním třídění položek, tak by měla být zachovaná bez výjimky.

Když už se tady zavedla diskuse tohoto typu, tak za co bych naopak opětovně loboval je vynechání řešení, porušující pravidla a logiku Kodi při naplňování ListItem v seznamech. Například, pokud se seznam v nějakém video addon definuje jako seznam epizod (což je téměř ve 100 % případů známých addons), aby byla důsledně vyplňována položka ShowTitle nebo aby pokud autor chce nějak kombinovat obsah ve výpisu v seznamu, tak pro to zásadně používal pouze položky Label, ne Title, jak se dnes často děje, a také, aby se zamyslel, jestli je třeba v addon používat formátovací tagy [B], [I], atp. Usnadní to práci skinerům, protože nebudou muset řešit výstřelky autorů addon v posledně jmenovaném případě, což v mnoha případech ani není možné a také beze změn používat definice, které standardní skiny používají pro zobrazení epizod. Příkladem pro správné chování je třeba addon Mall.tv, který všechny tyto tři zmíněné zásady dodržuje.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Stream TV archiv - TelevizeSeznam.cz - od Client - 06.10.2019, 16:11

Přejít na fórum:


Prochází: 4 host(ů)