• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Padání přehrávače kodi v.18.3
#3
(04.8.2019, 2:52)102major Napsal(a): ... , prosím poraďte.

Já mám, mimo jiné, Kodi 18.3 na Android 9 tabletu. V minulém týdnu jsem udělal následující zkušenost.
1/ Na dovolené v hotelu s veřejným WiFi, vzdálenost od AP do 10m a dvě zdi, na tabletu průměrná síla signálu.
Film spuštěný na Kodi SC (webshare) běžel nejvíce 15 minut, pak hláška "url open ...blablabla..." není dosažitelná. Pokud jsem zopakoval spuštění filmu (na posledním čase), hláška se opakovala.
Vypnul jsem Kodi a po pár minutách spustil, zas jsem mohl poslouchat.
2/ Doma, na internetu od UPC s vlastním routerem za modemem UPC, stejný film (díl seriálu Dějiny Hollywoodu, cca 60 minut), funguje bez výpadku celý.

Vím, že píšeš o vyhození z playeru a hlášku neuvádáš nebo nepřijde. Možná je to jiný problém.
Já jen odhaduji, že je možné, že na routeru v bodu 1/ je nastavena krátká doba vypršení platnosti IP adresy. Možná pak zařízení dostane stejnou, možná ne. (Je to kvůli častému střídání hostujících zařízení.) Předpokládám, že po přidělení jiné IP webshare nedokáže správně pokračovat v zasílání videa.

Uvádím hypotézu jako jednu z úvah, čím by přerušení přehrávání videa v Kodi mohlo být. Původce chyby internet.
V jiném podobném dotazu tu někdo uvádí další možnost, zaplnění paměti zařízení využívanou kešováním.
V každém případě by pomohl k odhalení hned po chybě nalézt log (zapnuté logování aplikací, addonů) a jeho uvedení pro místní programátory.
Hned druhý nápad je napsat o tom do fóra majitelů boxů Tesla, pokud nějaké je.
Kodi 20 -LibreELEC/LinuxMint/Win/Android -RPi4/3/2/ IntelPC/xMiStick4K -Router 1Gbit 2.4+5GHz
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Padání přehrávače kodi v.18.3 - od meda - 04.8.2019, 17:28

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)