• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotky hercu v info o filmu
#6
Neházet flintu do žita.

Bez ohledu na to, jestli je film uložen na StreamCinema nebo na některém z lokálních úložištˇ mám naproato stejné informace, kromě informací o kodeku atp. které nelze ze StreamCinema dostat, je jich tam více u stejného titulu.

Mám toho dosaženo tím, že používám TinyMediaManager, který umí fungovat dokonce jako UPnP server. V něm mám jako default nastaven scrapper TMDB, teprve když selže zkouším jiný, CSFD,IMDB atp. Scrapper stáhne k filmu vše co mám nastaveno, aby stáhl, herce, fanarty atd. Vše si uloží k filmu spolu s řídícím souborem NFO. Po ukončení editace lze celý adresář nechat přejmenovat podle pravidel, které si mohu nadefinovat.

V knihovně potom nechám najít nové - Local information only - vše už totiž našel TMM a uložil.
Herci se zobrazují v kterémkoliv skinu. Pokud jsou žádány informace na vyšší úrovni, potom nainstalovat plugin -Extended info dialog- ten je vázán na TMDB a tam se dají zobrazit snad i osvětlovači. V některých skinech tento dialog dokonce nahradí tlačítko INFO.
Evolveo H8 - LibreElec, Kodi 17.6, Dune BD Prime 3.0, Yamaha 7.1, repro Magnat, Panasonic plasma 165 cm, video Akai, Sony MiniDisc, VU+ Solo 4K a mnoho dalšího bordelu.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
Fotky hercu v info o filmu - od vaskee - 12.8.2019, 13:56
RE: Fotky hercu v info o filmu - od BBaron - 12.8.2019, 14:04
RE: Fotky hercu v info o filmu - od Client - 12.8.2019, 14:09
RE: Fotky hercu v info o filmu - od vaskee - 12.8.2019, 14:18
RE: Fotky hercu v info o filmu - od Client - 12.8.2019, 14:30
RE: Fotky hercu v info o filmu - od Foolproof - 12.8.2019, 14:49
RE: Fotky hercu v info o filmu - od Client - 12.8.2019, 15:25
RE: Fotky hercu v info o filmu - od vaskee - 12.8.2019, 15:16
RE: Fotky hercu v info o filmu - od Client - 13.8.2019, 19:16

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)