• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - návrhy doplňků
#2
@wombat V první řadě bych chtěl říci, že jsem se zmýlil, když jsem trval na zachování původního adresáře. Dílem hlavně proto, že jsem netušil, jakého organizátora v tobě komunita získala. Dobrá práce.

Předpokládám správně, že ty addon, které přesunete ze starého do nového repozitáře se v tom starém zároveň zruší? Pokud ano, tak v první řadě navrhuji zrušit ve starém adresáři skin Estuary Stream-Cinema. Není tam už dávno funkční vazba na zdrojový repozitář tvůrce, takže v repozitáři je v současné době velmi prastará verze (navíc pro Kodi 17) z doby, kdy se zdrojový repozitář do starého repozitáře připojoval. Aktuální verzi pak vložím do nového repozitáře.

V té souvislosti bych se rád poradil. Skiny jsou speciální případ, pro každou verzi Kodi (resp. modul jádra Kodi xbmc.gui) musí existovat vlastní verze skinu (pokud tedy autor skinu nechce vytvářet složité konstrukce definic zobrazení pro jednotlivé verze, což ale mnohdy ani není možné). Nelze tedy například mít jeden skin, který by fungoval v Kodi 17, 18 i 19. Pro zařazení skinu do nového repozitáře tedy přichází dvě možnosti řešení:
  1. v repozitáři bude vždy pouze skin pro aktuální "final releas" verzi kodi, dnes tedy pro Kodi 18, ostatní budou k dispozici na mém zdrojovém repozitáři.
  2. v repozitáři budou skiny pro jednotlivé verze, odlišené postfixem odpovídající verzi Kodi.
Je zřejmé, že každý způsob bude generovat specifické problémy. Já bych se spíše přimlouval za řešení ad.2, protože tam těch problémů a zejména pro méně zkušené uživatele bude méně, resp. budou jednodušeji vysvětlitelné. Počet verzí skinu by se samozřejmě mohl omezit. Ideálně na aktuální a nově připravovanou, v tom druhém případě od nějaké fáze vývoje (typicky od první oficiálně releasované Alpha).
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od Client - 20.9.2019, 12:44
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od wombat - 20.9.2019, 13:00
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od Client - 20.9.2019, 14:42
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od S474N - 22.9.2019, 19:08
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od wombat - 23.9.2019, 15:08
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od S474N - 24.9.2019, 8:03
Repozitář - KODI CZ/SK - od beitlj - 24.9.2019, 14:16
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od Client - 24.9.2019, 15:57

Přejít na fórum:


Prochází: 7 host(ů)