• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 8 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - návrhy doplňků
Reakce na můj doplněk ČRo Live (kromě uživatele hitman222) jsou bohužel nulové. Dost mě to zklamalo.
Asi je to tak špatné, že to (až na uvedenou výjimku) nikomu nestálo za námahu něco k tomu napsat.
Přesto jsem se rozhodl umístit doplněk na Github, což je podmínka pro začlenění doplňku do repozitáře XBMC-Kodi CZ/SK.
Takže - samozřejmě pokud máte zájem - doplněk najdete v mém repozitáři na této adrese: Listener's Kodi Addons .
Jak je požadováno, jsou tam dvě samostatné verze - jedna pro Leiu, druhá pro Matrix. Snad je to dostatečně přehledné.

Mimochodem - najít informaci o tom, že podmínkou pro zařazení doplňku do zdejšího repozitáře je umístění na Github, je docela obtížné.
Nebylo by možné doplnit to do úvodního příspěvku tohoto tématu ?
Anebo založit nové téma, které by zahrnovalo i další důležitá fakta, jako třeba konvence pro vytvoření ID doplňku.
Stávající stav, kdy je pro jejich nalezení nutné přečíst celé dlouhé téma, není úplně optimální.
Dozvěděl jsem se tak sice o nějakých problémech, které tady byly, ale jako nový uživatel jsem jim stejně nerozuměl.
Možná to někde je, ale já jsem to nenašel. Pokud ano, tak se omlouvám.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Repozitář XBMC-KODI CZ/SK - návrhy doplňků - od listener - 10.1.2021, 10:57
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od Client - 20.9.2019, 12:44
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od wombat - 20.9.2019, 13:00
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od Client - 20.9.2019, 14:42
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od S474N - 22.9.2019, 19:08
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od wombat - 23.9.2019, 15:08
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od S474N - 24.9.2019, 8:03
Repozitář - KODI CZ/SK - od beitlj - 24.9.2019, 14:16
RE: Repozitář - KODI CZ/SK - od Client - 24.9.2019, 15:57

Přejít na fórum:


Prochází: 7 host(ů)