• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků
#37
@Rossi D Mně osobně zlobí pouze označování přečtených příspěvků. Při vší snaze přijít na logiku, jak to (ne)funguje, protože nakonec se (nepřišel jsme na to kdy a po jaké akci) příspěvky jako přečtené označí, jsem se k žádnému jednoznačnému výsledku nedobral (viz mé předchozí příspěvky na toto téma, kdy jsem "odvolával co jsem odvolal..."), ale často pomůže nové načtení stránky (alespoň v Chrome pod W10 Pro to teď pomáhá).

S psaním příspěvků ani s jejich editací žádný zásadní problém nemám. "click to edit" se mi občas objeví, pokud v příspěvku použiji za sebou odkazy na více uživatelů fóra, ale naučil jsme se to eliminovat vkládáním mezer za ty objekty @username případně @username:. Evidentně je tam celá řada nejednoznačností v chování, těžko říci, jak s tím myBB pracuje, rozdíly jsou například i v tom, je-li za tím username dvojtečka nebo ne. V konečném zobrazení se například stává, že to sežere první znak za @username, proto tam občas pomůže vložit další mezeru.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Zobrazování přečtených / nepřečtených příspěvků - od JiRo - 01.11.2021, 13:07

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)