• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVheadend má čas o hodinu později než vidím v Kodi při přehrávání
#2
Čau,

čoveče, taky mám teď takový problém. Upozornila mě na to manželka, že to EPG nějak nesedí. Trochu jsem laboroval a přišel na to, že je problém někde v LibreElec anebo mezi klávesnicí a židlí.

Jako backend pro TvHeadend používám obstarožní Wetek Play, který má v sobě tunery DVB-T/C. Protože mám kabelovku, používám DVB-C. Tento backend chci vyměnit a s zprovoznitz do budoucna MOI+, už jen kvůli tomu, že mám doma všechnov racku a taky kvůli tomu, že Wetek sem tam, sporadicky, párkrát do roka vytuhne, i když má na sobě vrtuli na chlazení a v horním krytu přístroje mnou udělané otvory. Nicméně zpět k tématu :)

Takže frontend TvHeadend, příjem před DVB-C, zde je EPG v pořádku a vše sedí včetně času, češtiny apod. Tady tedy problém není. Mám trošku starší verzi "HTS Tvheadend 4.2.6-7 ~ LibreELEC Tvh-addon v8.2.113", ale protože jsem IT, tak většinou neopravuju, co není pokažené a novější verzi by ten Wetek taky nemusel pochřoupat.

Jako frontend Rpi3 s LibreElec, otestovány verze 9.0.2, 9.1.501 a 9.1.502, zde kombinace všech PVR TVHeadEnd klientů co byly v repozitáři dostupné. Co jsem zjistil:
- restart backendu: beze změny
-restart frontendu: na chvilku dobrý, pak se ale čas v EPG posune o hodinu dopředu, tzn. ukazuje třeba, že Události na ČT1 začínají ve 20:00
-vyýmaz EPG a znovunačtení: nepomáhá, v kombinaci s restartem na chvíli ano. Za jak dlouho to je, nevím, zatím jsme to nevypozoroval a logy jsem ještě neprohlížel (vím, ostudné ...)

To stejné na Rpi4, říkal sem si, co když je chyba v releasech, jeden nikdy neví. Výsledku naprosto stejné.

Na NTB s Win10, kde mám nainstalovaný LibreElec je ale vše v pořádku. Tím jsem tak nějak vyloučil chybu na frontendu.

Všechna nastavení, jako regionální, časový server a takové ty základní věci jsou. Zajímavé je, že pokud přepínám kanály, tak informace o programu a času sedí, ale v EPG ne. Někdy se to v EPG dokonce rozhaší tak, že veškeré informace jsou o řádek posunuty, tzn. že pro ČT1 není v EPG nic, v ČT2 jsou info pro ČT1 a tak dál. A to už je celkem dost pitomý. Jakmile toto nastane, tak se při přepinání programů Kodi zblázní a restartuje se. Takže z toho nejsem úplně nadšenej.

Zatím jsem kolem toho jen chodil ale chci najít řešení, nic jinýho než LibreElec nechci, protože nechci plejádu krabiček a stůl zaskládaný olvadačema.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: TVheadend má čas o hodinu později než vidím v Kodi při přehrávání - od Milhauzz - 25.11.2019, 10:07

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)