• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVheadend má čas o hodinu později než vidím v Kodi při přehrávání
#5
Tak jo, dal jsem se do updatování, na WetekPlay, který používám jako backend, jsem nainstaloval HTS Tvheadend 4.2.6-7 ~ LibreELEC Tvh-addon v8.2.113. Starý Wetek to teda pochroustal, ladění a základní konfigurace byla hotová do 5ti minut.

Vše bylo v pohodě a tak sem si řekl, že když jsem v tom updatování, že updatuju i frontend na Rpi3. A tady došlo na moje slova, že se nemá opravovat, co není pokažený. EPG v pohodě, bylo a je tam kde má být, jenže se mi začíná rozjíždět zvuk s obrazem. Ano, toto jsem řešil už mockrát, buď bylo PEG v pohodě a rozjetej zvuk, nebo sync obrazu a zvuku v pohodě, ale EPG o hodinu vedle. Jak na potvru mi jde repozitář LibreElecu jen v poslední verzi Elecu 9.2, ostatní verze, 9.1.502, 9.1.501,9.1.002 (zde mi sync zvuku a obrazu jel v pohodě), 9.0.2 i 8.2.5 to hlásí, že se nejde připojit k repozitory. Asi nějaká pitomost v rámci poslední verze či co, kdo ví, devopsáci jsou divní lidi :)

Ach jo, další vypálený hodiny k ničemu. Blbý je, že sem byl línej a neudělal si backup, dobře mi tak. Ale už mě po letech ten TvHeadend přestává bavit. Furt něco, buď EPG nebo sync zvuku s obrazem. Co za to může? Ten Wetek Play jako backend? Nebo tím že signál cucám z DVB-C? Možná je na čase rezignovat, koupit Set-Top-Box a bude klid. Jenom to, že přijdu o ovládání z OpenHABu mě teda bude sakra mrzet.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: TVheadend má čas o hodinu později než vidím v Kodi při přehrávání - od Milhauzz - 26.11.2019, 1:23

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)