• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android TV box Ugoos X3 PRO Cube
#74
@forsajd: zkusil jsem, ale hned mi zase vyvstalo X otazek:-) Pouzivam SC2, respektive nove prejmenovane na Stream Cinema Community. Pri hledani, kam vlastne soubor vlozit, jsem nasel presny nazev addonu, takze jsem tvuj text, poupravil na: plugin.video.stream-cinema-2-release a vlozil do: internal storage\Android\data\org.xbmc.kodi\files\.kodi\userdata Pri otevreni Kodi, my nyni najede po chvilce Stream Cinema. Ale ted k tem dalsim otazkam:
1. Prez pruzkumnika a IP: \\192.168.1.245\ se takto s boxem spojim pouze kdyz jsem najety v ATV. Pokud jsem v CoreELEC, box mi to nenajde.
2. Pocitam, az mi vysvetlis, jak to nakopirovat i do CoreELEC, bude vse tak jak chci, ale je moznost poupravit text v AutoExec.py pro ATV, aby rovnou najelo KODI a plugin SC2? Není to nic duleziteho, ale zajima mne, jestli to jde.
@BoroSK, @forsajd
3. Při bootovani jsem si vsimnul, ze jsem mel nastaveno v Nastaveni/Systém/Zobrazení rozliseni na 1920x1080p. Prenastavil jsem na 3840x2160p (4K?) a udelal kalibraci videa. Dotaz ale zní. Mam to spravne nastavene pro TV4K? Jeste si nejsem jisty, co nastavit u Obnovovaci frekvence. Nyni tam mam nastaveno 60.00
Ugoos X3 Pro 4GB/32GB - [ROM] Android TV by Sasvlad v.0.3.4
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Android TV box Ugoos X3 PRO Cube - od kom72 - 08.7.2020, 15:37
Android TV box Ugoos X3 PRO Cube - od beitlj - 01.10.2020, 12:50

Přejít na fórum:


Prochází: 5 host(ů)