• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beelink GT1 Mini 2 - zkušenosti s provozem Kodi
#4
@Rossi D No, bylo mi jasné, že Ty budeš jeden z prvních, který odpoví. Samozřejmě, souhlasím s Tebou, vždyť kdo jiný než já by instalaci *ELEC na Android box doporučil jako první a jasnou volbu. Když jsem ale ten nový kus HW měl v ruce, řekl jsme si, že tomu dám šanci. Případně, že zkusím přijít na kloub věcem, které bezproblémovému provozu Kodi pod Androidem brání a případně je, pokud to půjde, jasně a jednoznačně identifikuji, případně se o to pokusím a či snad dokonce najdu řešení, které to, jako problém, odstraní.

Nechci aby toto téma bylo soubojem názorů, co je lepší. Zda instalace *ELEC, ať už v jakékoliv formě, nebo instalace Kodi do Androidu. Tohle snad už máme vyřešené, o tohle tady moc nestojím. Nehledě na to, že od toho jsou tu jiná témata...

Budu postupovat krok po kroku, čas mě netlačí, box k ničemu jinému nepotřebuji, je to prostě jen takový rozmar. Když nakonec dospěji k závěru, že to opravdu nemá smysl, nebude mě to bolet. Po 1. dnu vybalení, instalaci, prvotním nastavení a necelé hodince hraní to zatím vypadá překvapivě lépe, než jsem předpokládal. Uvidíme, co přinesou další dny.

Každopádně díky za Tvé názory, velice si jich vážím.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: Beelink GT1 Mini 2 - zkušenosti s provozem Kodi - od Client - 09.4.2020, 11:04

Přejít na fórum:


Prochází: 1 host(ů)