• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
je tu nejaky skuseny SKIN MOD-er?
#2
@BoroSK Je otázka, co všechno z toho, co tě zajímá, je v databázi uložené. Druhá věc, kde a kdy to chceš zobrazit. Zda až při výběru konkrétního souboru nebo v nějakém seznamu. U hudby těch seznamů existuje celá řada, ale jediná možnost je to zobrazit až v případě, kdy se dojde na seznam konkrétních souborů/stop.

V podstatě jsou tedy tři možnosti řešení (screenshoty jsou z mého testovacího Kodi, kde mám v hudbě pouze audio Toulky českou minulostí):
1. Dodělat stránku Info, která by se volila z této stránky:
[attachment=6357]
kam by přibyla ikona detail a v něm by byly vidět vybrané informace, které o navoleného záznamu v knihovně jsou. Něco podbného mám udělané pro videa, kde mám stránku, která zobrazuje úplně všechno, co o daném záznamu v knihovně je. Ten vypadá, pro ilustraci, nějak takto:
[attachment=6358]
2. Do stránky seznamu stop doplnit detaily o zvolené stope do přehledu stopy (červený rámeček).
3. Do stránky seznamu stop doplnit detaily o všech stopách do každého záznamu o stopě (zelený rámeček).
[attachment=6359]

Co se týče titulků, tak bych řekl, že standardně nelze barvu titulků na jiné, než jsou předdefinované, změnit. Jestli to lze změnit ve skinu? Obávám se, že ne. Tohle podle mne dělá přímo jádro Kodi, resp. Kodi přehrávač.
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: je tu nejaky skuseny SKIN MOD-er? - od Client - 20.4.2020, 13:09

Přejít na fórum:


Prochází: 2 host(ů)