• Vítejte na XBMC-Kodi.cz
  • Česko-slovenská komunita fanoušků XBMC/Kodi
Vítejte návštevníku! Přihlášení Registrace


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
je tu nejaky skuseny SKIN MOD-er?
#10
@BoroSK Tak tohle je výsledek po prostém zadání toho, co audio přehrávač Kodi nabízí.
[attachment=6366]
Nic víc asi k dispozici nebude. Bohužel ten design je tragický. Díky coveru alba a textem pod tím je to takřka nečitelné a to mám ještě vypnutou visualizaci. Po jejím zapnutí je to ještě horší.

Zkusím to ještě nějak vymyslet, ale znamená to zasahovat do dalších definic. Zkusit třeba ten cover a text skrýt, když CodecInfo vyjede nahoru. Další co mě napadlo by bylo, nechat ten text rolovat dole. Udělám ještě pár variant.

No, než začnu vyloženě experimetnovat, tak jsem se na to podíval při vypnutém infu a nevypadá to zas ta moc zle. Záleží samozřejmě co máš za visualizaci. Já ji tedy většinou nepoužívám. Jinak pod tím by asi správně mel být fanart zpěváka, který u mišíka z nějakého důvodu nemám, ale to by asi tolik rušit nemělo.
[attachment=6367][attachment=6368][attachment=6369]
Ještě to musím poladit a dát tam správné texty, aby to bylo jazykově nezávislé. A ty jsi říkal, že bys to chtěl do Confluence. Tak buď si to pak pořešíš sám podle mého návodu nebo ti to pak můžu upravit taky. Ale dnes už to asi nebude. Mám "službu" a musím teď objet stařečky a rozvést jim nákupy. 1
 
Citovat
  


Příspěvků v tématu
RE: je tu nejaky skuseny SKIN MOD-er? - od Client - 22.4.2020, 19:16

Přejít na fórum:


Prochází: 3 host(ů)